Orionix - об'єднати гри і блокчейн

Хто б міг подумати, що кіберспорт стане на стільки популярним напрямком, що він буде збирати навколо себе просто десятки сотень тисяч уболівальників, гравців і інших партнерів пов'язаних з цією індустрією. Динаміка зростання і популярності даного напрямку на стільки глобальні, що вже в найближчому майбутньому загальна капіталізація кіберспорту перевалить за 180 мільярдів доларів США. Якщо чесно я в шоці. Але що поробиш, світ розвивається, розвиваються напрямки і активне дозвілля суспільства.

Однак, незважаючи на всі ці позитивні моменти багато учасників, даного напрямку, відчувають колосальні труднощі. І по-першу чергу ці труднощі стосуються шахрайського поведінки з боку багатьох платформ і централізованих ігор. По-друге, багато гравців втрачають при невизначених обставинах своїх персонажів або ж якісь цінні скіни, які вони досягали шляхом довго особистої праці та витраченого на гру часу. Що в результаті призводить до багатомільярдних втрат з боку гравців.

Orionix - це платформа обміну іграми і предметами без будь-якої комісії. Крім того силами команди був створений унікальний токен ORX, який буде покривати операційні витрати будучи засобом взаємодії між користувачами. В першу чергу проект спрямований на сприяння комунікації, обміну та безпеки між гравцями. Тепер будь-який геймер з усього світу може використовувати платформу Orionix і торгувати своїми новими і уживаними іграми а також предметами, скінами і токенами ORX.

-НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ

1. Хто буде використовувати платформу ORX?

Гравці зі всього світу зможуть використовувати платформу ORX для покупки і продажу онлайн предметів, облікових записів і послуг.

2. Які переваги інвестування в Orionix?

Будучи першим учасником платформи Orionix, ви станете вирішальним учасником нашого далекоглядного проекту і отримаєте високий прибуток.

3. Хто команда позаду Orionix?

Команду очолюють люди з ключових секторів індустрії відеоігор і актори блокчейн-революції. Це різноманітність включає програмістів, фінансових і юридичних консультантів, а також маркетологів.

4. Як я можу купити токен Orionix?

Ви можете купити ORX, відправивши Ethereum (ETH) і BTC (біткойнов). Натисніть тут, щоб зареєструвати аккаунт.

5. Як я можу захистити свій токен Orionix?

Ви можете створити гаманець на MyEtherWallet або Trust Wallet. Токени будуть відправлені на ваш гаманець відразу після замовлення.

6. Як ми можемо побачити специфікації Orionix?

Ви можете ознайомитися зі специфікаціями Orionix на нашому сайті.

Як працює Orionix

Команда додасть пріоритет своїм зусиллям по створенню платформи ORX, яка доступна для настільних комп'ютерів (Windows, MacOS, Linux) і мобільних пристроїв (iOS і Android). На цій платформі токени ORX будуть діяти як товарний знак для віртуальних продуктів, таких як ігрові предмети, обмін іграми і послуги. Основна увага приділяється основним партнерам в ігровій індустрії, що дозволяє їм мати авторизовану платформу обміну для віртуальних продуктів, пов'язаних строгим контрактом. Фактично це збільшить право повторного продажу для користувача, що дозволить розширити можливості віртуальної торгівлі. Можливість перепродажу віртуальних продуктів є мотивуючим фактором для командного проекту Orionix по створенню власного капіталу в блокчейне.

Переваги, які приходять з цим нововведенням:

  • Простота обміну: негайно торгувати токенами ORX на популярних біржах.
  • Економічно ефективне рішення. На відміну від інших криптовалюта, ORX - це система, яка не потребує комісійних, яка дозволяє користувачам купувати / продавати без сплати комісії, що стягується більшістю трейдерів або платформ, що пропонують таку?? торгівлю. Для компанії вкрай важливо забезпечувати безпеку і постійно оновлюватися. Хоча не дивно, що люди з ігрової індустрії керують командою Orionix.io, а також любителі технології Blockchain, програмісти і фінансові консультанти.

Основні деталі Token Sale

  • ORX = 0,1$
  • Soft Cap: 300 000$
  • Hard Cap: 42 000 000$
  • ICO: 01.08 - 01.11

команда проекту

Дорожня карта

Як бачите, це перспективна кампанія, у якій багато переваг. Надійність, безпеку тут гарантовані.

Додаткова інформація:

Website: https://orionix.io

Whitepaper: https://orionix.io/Orionix_ENG_Whitepaper.pdf

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5158615

Telegram: https://t.me/OrionixOfficial

Twitter: https://twitter.com/orionixtoken

Facebook: https://www.facebook.com/OrionixToken

Author: BitOK2019 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2531778)

ETH wallet: 0xaB417A7A45A863392D70B3F3F65976878cc0081C

Sort:  

The team offers a variety of ideas and tools. The idea and concept of the project is very interesting.

I am glad that I began to cooperate with you.

I joined the project and will follow with the team and hope that the development will be fast and successful. Good luck in the development of the project.

Coin Marketplace

STEEM 0.99
TRX 0.13
JST 0.141
BTC 55148.06
ETH 2114.90
BNB 454.24
SBD 7.61