Gdzie można kupić kryptowaluty?

in #cryptocurrencies2 years ago

Jakiś czas temu pisałem wpis porównujący polskie i zagraniczne giełdy. Na wstępie napiszę, że giełdy zagraniczne są po prostu lepsze. Nie ma znaczenia czy mówimy o giełdzie angielskiej, niemieckiej czy chińskiej - liczy się przede wszystkim jakość, obrót, bezpieczeństwo i stosunek do klienta. No i oczywiście projekty, jakie możemy na takiej giełdzie zakupić.

Gdzie można kupić kryptowaluty?

Zatem podsumowaliśmy już, że zagraniczne giełdy biją na głowę polskie odpowiedniki na każdym polu. Najbardziej renomowana giełda wcale nie pochodzi z Polski i - jak się domyślacie - jej renoma nie bierze się bez powodu. Obrót na Binance jest tak duży, że wszystkie kryptowaluty kupujemy i sprzedajemy po aktualnych notowaniach. Ma to ten plus, że nikt nas nie oszuka - co często się dzieje na mniejszych giełdach. Doświadczeni inwestorzy zakładają w ten sposób sidła na początkujących inwestorów. Również projekty obecne na małych giełdach są często martwe lub oparte na piramidach finansowych.

Wszystkie projekty na Binance są zweryfikowane, a zabezpieczenia stoją na najwyższym poziomie. Czy zatem Twoje pytanie o polskie giełdy ma jakikolwiek sens? Nie ma. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że kryptowaluty bez problemu możesz kupować na giełdach zagranicznych - waluta nie jest tu problemem, nie kupujesz niczego drożej, wręcz przeciwnie. Wiele portfeli np. blockchain.info również umożliwia zakup kryptowalut za złotówki - różnica pomiędzy portfelem, a giełdą jest taka, że z poziomu portfela nie możesz nimi handlować. Musisz je najpierw przelać na dowolną giełdę. Tutaj znów polecamy Binance, ponieważ prowizje na giełdzie są wyjątkowo niskie. Jeżeli masz w planach większą inwestycję - zainwestować większą sumę pieniędzy w Bitcoina, to polecamy zakup tokenów BNB, które zredukują giełdową prowizję niemalże do zera.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA BINANCE - KUP TANIO BITCOINA:
https://www.binance.com/?ref=28191927

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie funkcjonowania giełdy, proszę o kontakt - gwarantuję, że Binance to najlepszy możliwy wybór, o czym świadczą zresztą pozostałe opinie w internecie. Odpowiedzi na większość standardowych kwestii znajdziecie na moim blogu o Binance - wystarczy poszukać.

źródło:
https://binancepolska.blogspot.com

Sort:  

Congratulations @judicar! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 2 years!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!