Contractium ile akıllı sözleşmeler oluşturmak artık çok kolay

in contractium •  4 months ago

84d88ed6-938e-40ab-8eae-aaa9090c1c62-original.jpeg

Yakın zamanda geleneksel para birimlerine alternatif olarak çıkan Bitcoin'in tarihi yükselişini kendi gözlerimizle gördük . Bitcoin ile birlikte ortaya çıkan Blockchain dağıtılmış defter mantığı tüm geleneksel fikirleri değiştirerek bambaşka bir hale soktu . Tüm verilerin kayıt altına alındığı ve hiçbir şekilde değiştirilemeyen Blockchain ekosistemi birçok başarılı projenin de temellerinin atılmasını sağladı . Blockchain ekosistemi içerisinde oluşturulan akıllı kontratlar ile taraflar üçüncü bir tarafın müdahalesi olmaksızın güvenli bir şekilde işlem yapar hale geldi .

İlk yıllarda masaüstü yazılımlar ile başlayan bilgisayar sistemlerinin evrim süreci ilk olarak web yazılımları , bulut sunucular ,blockchain sistemleri en son da merkeziyetsiz aplikasyonlar ile devam etmektedir . Kullanıcıların blockchain altyapısı içerisinde kendi aplikasyonlarını yaratabilecekleri sistemler teknolojinin geleceğini oluşturacaktır .

Blockchain ekosisteminde akıllı kontratlar üreterek başarılı projeler yapan ekipler yüksek bilgisayar bilgisine sahip kişilerden oluşmaktadır . Bu sebepten dolayı fikirlere sahip ayrıntılı bilgisayar ve kodlama bilgisine sahip olmayan insanlar akıllı kontratlar üretememektedir . Bunun sonucu olarak blockchain teknolojileri geleneksel kullanıcılara yayılamamakta toplum bu teknolojinin devrimsel gücünü algılayamamaktadır. Ayrıca bu teknolojileri kendi şirketlerinin yararı için kullanmak isteyen yatırımcılar yüksek bilgisayar bilgisine sahip kişileri işe almak ve yüklü paralar ödemek zorunda kalmaktadırlar.

Teknolojinin bu gelişim hızını gören Contractium ekibi ve her kullanıcının masaüstü yazılım , web yazılım veya telefonlarından dahi kısa sürede ve güvenli bir şekilde akıllı kontratlar üretebileceği bir ekosistem yaratmak üzere yola çıkmıştır .

Contractium Ekosistemin İşleyiş Prensibi

İlk olarak kullanıcı Contractium ekosistemi üzerinde bir akıllı sözleşme oluşturur . Akıllı kontratı oluşturan kullanıcı ödeme , sözleşme şartları gibi ayrıntılı sözleşme ayarlarını yapar . Sonraki süreçte akıllı sözleşme diğer tarafa yollanır . Bu süreç sonunda oluşturulan akıllı sözleşme üçüncü bir tarafın müdahale ya da etkisi olmadan otomatik olarak Contractium ekosistemi tarafından yürütülecektir .Platformun kullanıcılara sunacağı sürüle bırak yöntemi ile kontrat düzenleme mantığıyla programlama bilgisi olmayan kimseler dahi kolayca akıllı sözleşmeler yaratabilecektir.

Contractium Kullanım Alanları

Sosyal medya sitelerinden , reklamcılık ve e-ticarete kadar sınırsız alanda kullanılabilecek olan contractium dev bir pazara hitap etmektedir. Kontrat üreticilerinin hitap ettiği kesime ve projenin cinsine bağlı olarak değişkenlik gösteren Contractium ödeme , ödüllendirme , karşılıklı anlaşma ve sözleşme gibi temel amaçlar için kullanılabilmektedir .Kullanıcıların kendi ürettikleri merkezsiz aplikasyonlar aracılığıyla kendi websitelerine ödeme ağ geçidi yaratabilir rahatça websitelerine sistemlerinin entegrasyonunu sağlayabilirler.

Bunun yanında geçici ya da kalıcı bir proje için eleman ihtiyacı olan işletmeler işin sonunda ya da belirli bir kısmının tamamlanması halinde sona erecek bir akıllı sözleşme yaratarak kişilere kurum ya da kuruluşlara ödeme yapabilirler .Ayrıca müşteri kazanmak için ya da var olan müşterilerinin sadakatini sağlamak için şirketler kendi ödül sistemlerini yaratabilirler . Kontrat sahibinin önceden belirlediği koşullar gerçekleştiğinde Contractium sistemiyle otomatik olarak ödeme gerçekleştirilir.

Partnerlik ve Borsa Anlaşmaları

Günümüzün Facebook , Wordpress gibi birçok başarılı projesinin gelişmesindeki en büyük etken projelerin kullanıcılar tarafından geliştiriliyor olmasıdır .Bu başarılı projelerin kullanıcı merkezli sistemini blockchain altyapısına uyarlayarak tüm kullanıcıların projenin bir parçası olacağı ve projeyi geliştirebileceği bir ekosistem oluşturmuştur . Yakın zamanda Redcap , Zantepay , Credits , Depo gibi projeler ile anlaşma yapan Contractium ekibi yakın zamanda piyasaya çıkacak ico projeleriyle partnerlik ağını daha da geliştirecektir . Daha şimdiden 12 borsa ile anlaşma yaparak kripto piyasasına hızlı bir şekilde girecek olan bu başarılı proje oldukça başarılı bir ekip tarafından yönetilmektedir .

Sonuç Olarak ;

Tokendesk (9,3/10) , Track Ico (4,8/5) gibi köklü ico derecelendirme kuruluşları tarafından oldukça yüksek puanlar alan bu devrimsel projenin satış aşaması oldukça başarılı bir şekilde devam etmektedir. Hiçbir gelişim göstermeyen diğer kripto projelerinin aksine Contractium daha ico aşamasında dahi token üretimi ve akıllı kontrat sistemlerinin demo web sürümlerini yayınlamıştır . Bunların dışında android ve ios tasarım sürecine devam eden ekip kısa süre içerisinde bu uygulamaların tam sürümlerini yayınlamayı planlamaktadır . Yukarıda bahsettiğim bu projenin detaylarını aşağıdaki sosyal medya hesaplarından inceleyebilir bu linkten kayıt olup %50'ye varan erken satış indiriminden faydalanabilirsiniz .

Sosyal Medya ve Satış

• Website : https://contractium.io/
• Whitepaper: https://docs.google.com/document/d/10BqajJ39sen3GeulHCSxGJ7vRx9UUT4AEkbpP2OSxmM/
• Whitepaper (TR): https://drive.google.com/file/d/16pIH0PE56C4r4_PqgPpBtlQCrw8cD3jA/view
• Telegram : https://t.me/contractium
• Twitter : https://twitter.com/contractium
• Facebook : https://www.facebook.com/contractium.io/
• Medium : https://medium.com/@contractium.io
• Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCdNLXQrp7sn6lNeqOYOz_wQ
• Linkedin: https://www.linkedin.com/company/contractium-io/
• One Pager: https://docs.google.com/document/d/1hhYsBdAxMtNi5AdJZ6JU0NcXsKIMjF81yL06pfAMRw8/edit?usp=sharing
• Business Canvas: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HnGMqd-whvG3DY0VipaACp9xxnfCDn4G7FTYY91csX0/edit?usp=sharing
• Github: https://github.com/contractium/contractium.io
• ICO page: https://ico.contractium.io/
• Btt Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4602899


dutturu : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1775432

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

This post has been upvoted for free by @millibot with 0.1%!
Get better upvotes by bidding on me.
More profits? 100% Payout! Delegate some SteemPower to @millibot: 1 SP, 5 SP, 10 SP, custom amount
You like to bet and win 20x your bid? Have a look at @gtw and this description!

Ico derecelendirme kuruluşları tarafından oldukça yüksek puanlar alan bu devrimsel proje satışlarda da başarılı olacaktır. Bence yatırım yapmak gayet mantıklı

Congratulations @cleante! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemitBoard - Witness Update
SteemFest³ - SteemitBoard support the Travel Reimbursement Fund.

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

özellikle her kullanıcının masaüstü yazılım , web yazılım veya telefonlarından dahi kısa sürede ve güvenli bir şekilde akıllı kontratlar üretebileceği bir ekosistem yaratmak üzere yola çıkması çok başarılı bir geleceğe adım atacağını göstermekte...