STEEM Yatırım Danışmanlığı [Cointurk 9. Projesi]

in cointurk •  last year 
  • Steem nedir?

Steem kesinlikle alınabilen ve satılabilen, aynı zamanda steemit.com sitesi aracılığıyla yorumlarınızla paylaşımlarınızla kazanabileceğiniz para birimidir.

5715c9e7-5eca-44dc-a3ed-ed843b8d6e95.png

  • Steem hem Steem Power' a hemde Steem Dollars' a dönüştürülebilir. Ne kadar çok Steem Power' a sahipseniz o kadar fazla steem kazanabilirsiniz. Yeni olusturulan steemlerin %90 in steem power sahiplerine gider. %10 u ise yazi paylasanlara ve yorumlayanlara gider.

U5drUQAionse9QeSECjAaCoqCADLwBB_1680x8400.png

  • Steem Dollar ise Steem' in 1 dolara karşılık gelen miktarı olarak tanımlanır. Steem Dolar aynı zamanda steem alışverişinizi kolaylaştırmaya yarar.

DQmdKzuKDXMkoE3GNfqcZsC4kSGzDMCMEEGmf2jkvyvDHBz.jpg

  • Peki steem kazanmak sanıldığı kadar kolay mı ? İyi ve kötü yanları nelerdir?

Öncelikle steem kazanabilmeniz için ya yatırım yapıp para karşılığı alacaksınız; ki şu son zamanlardaki durumuna bakıldığında kesinlikle mantıklı bir hareket olur. Ya da steemit.com sitesinde paylaşım ve yorumlarınıza destek almanız gerekir. Hangisi daha mantıklı diye sorarsanız: Ben hem yatırım yapmış hemde site yoluyla para kazanma yoluna giden birisi olarak yatırım yapacağınız zaman dikkatli olmanızı öneriyorum. Çünkü sürekli değişen fiyatları sizin kar elde edebilmek için daha fazla beklemenize yol açabilir. Eğer site yoluyla para kazanmak isterseniz de mutlaka vakit ayırmalı ve peşinden koşmalısınız. Eğer gereken zamanı ayırır ve çabayı gösterirseniz STEEM sizi asla yarı yolda bırakmaz !

steemit-hakkinda.jpg

#cointurk
#kusadasi
#tr

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!