Steem piyasa haraketlerinin sebebleri VE steem in iyi yönleri kötü yönleri..... [Cointurk 9. Projesi]

in cointurk •  2 years ago 

Merhaba steem neden etkilenerek yükseliş gösterir yada değer kaybeder .Steem in iyi yönleri ve kötü yönleri,bu konulardan steem de yaşadığım, kısa bir deneyim sonrasında bu sorulara cevap arıyacağız.

Ben bilgilerimi ve düşüncelerimi paylaşacağım eminim konuya çok hakim değilim ,en azından beni düzeltme ve bildiklerinizi yoruma yazma ve bilmeyen yada tam bilmeyen lere faydanız dokunmasına vesile olurum..

Konumuza gelecek olursak sırayla ilerleyelim ve bu steem neden neder kazanır yada kaybeder bu konuya kısaca değinelim, Öncelikle yaşadığım bir tecrübeden bahsetmek istiyorum .Steem 1.36 dolar iken Bitcoin hakkında olumlu açıklamalar yapıldı ve bitcoin in yükselişi dahada hızlanarak devam etti ,bu dönem de steem ve sbd bu tükseliş trendine ayak uydurdu ve onlar hatta diğer kriptolarda bitcoin i izledi.

Peki daha sonra bitcoin düştü çıktı bu defa neden etkilenmedi ben bunun sebebininde Bitcoin in wall street de CBOE VADELİ işlemlere girdi .Bunlardan hariç steem in özellikle kripto para borsasından etkilendiğini düşünüyorum.

Steem Bitcoinden farklı olarak steemin hız sınırlaması yoktur .Blok üreticilerine üreticilerine ödeme yapmak için işlem ücreti yani fee yoktur. Bunun yerine hesaplar bir kullanıcının etkilenmediği ban t genişliğini kullanır. Steem in bir güzel tarafı da steem power e çevrilerek size ileriye dönük gelir getirmesidir. Ben sahsen bitcoin ve diğer kripto paraların önümüzdeki yıllarda değer kazanacağına inanıyorum steem de bu değerden hakkını alacaktır.

Steem in olumsuz yönleri nden bahsetmek gerekirse bu konu hakkında söyleyebileceim açıkçası çok fazla bir sey yok anacak steem diğer kripto paralar da olduğu gibi şuan için yukarı yönlü istikrarlı bir trnd yakalayamamıştır.Fakat bunun ileriki zamanlarda daha iyi olacağını düşünüyorum.Hatta steem sbd den daha fazla değerli bir kripto para olabilir.

Yazım hakkında yanlış bulduunuz bölümlerde yorum yaparsanız sevinirim.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Doğru bulduğum için yazıyorum güzel paylaşım olmuş emeğinize sağlık.

teşekkürler

Yazı için teşekkürler. Olumsuz yönlerinden bahsederken yukarı yönlü trend yakalayamamış dediniz ancak; Kısa bir süre içinde 7 dolarları gören bir coinden bahsediyorsunuz bilginize.

Uyari için teşekkürler.evet kısa vadede iniş ve çıkışlar yaşamasından dolayı yazmıştım.bir ara 26 tl iken geçenler de 15 tl idi .genel anlamda bakacak olursak istikrarlı diyebiliriz.

This post has received a 0.11 % upvote from @drotto thanks to: @mkmk.

This post received a 0.029 SBD (0.34%) upvote from @upvotewhale thanks to @mkmk! For more information, check out my profile!