Gobaba İle İlk İşlemim

in cointurk •  6 months ago

Herkese merhaba arkadaşlar. Bundan sonraki steem satış işlemlerimda gobaba'yı kullanacağım. Hepinizin bildiği üzere steemit ile ilk tanıştığımızda bize destek çıkan bu platformda tr ekibini kuran, tr dayanışmasını sağlayan, tr ismini parlatan @kusadasi bir harika daha yaratıp @gobaba ile ortak bir proje oluşturdu. Bu yazımızda sizlere @gobaba yı tanıtıp @gobaba dan işlem yapacağız.

zzz.png

Gobaba Nedir ?

Gobaba diğer coin siteleri gibi alım-satım yapabileceğiniz bir platformdur. Türkçe içeriğiyle kolayca alım-satım yapabilirsiniz. Diğer sitelerden ayıran en güzel özelliği biz steemit kullanıcılarına. Şuan deneme aşamasında olan steem coininide tr kullanıcılarına açıyor ve direk buradan paranızı çekebilirsiniz. Şuan deneme aşamasında olan ve hazırlığa sunulan steem coin yakında bizlere sunulacak. Şuan BTC , LTC, ETH, XRP, BCH, DASH, EOS, ETC, GNO, REP, XLM, XMR, ZEC ile işlem sürdüren @gobaba ilerleyen günlerde, TRX, ADA, PPT, ONT, ELF, NEO, BCN, VEN, STORM, GTO, MCO, IOTA, QTUM, FUN, MANA, XVG, LUN, ICX gibi birçok coini Türkiye borsasında kolayca işlem yapılabilecek hale getirip bizlere sunacaklar. Ayrıca @gobaba'nın kendi coini olan GBB coin de yakın tarihte piyasada yerini bulacaktır ve yaptığınız işlemlerde ise size ödül olarak GBB veriliyor.

gobaba.png

Yukarıdaki resimdede görüldüğü gibi ilk işlemimi yaptım ve bir sonraki işlemlerimide @gobaba yı kullanıyor olacağım ve bir sonraki proje içinde 25 steem gönderimini yaptım. Hayırlısı bakalım.

Ayrıca;
@kusadasi ekibine sonsuz teşekkürler. Her şeyde destek çıkıp tr ekibini desteklediği için sonsuz minnettarız @kusadasi ve ekibine.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

This post has received a 3.13 % upvote from @drotto thanks to: @kingplayer.

This post has received a 10.90% upvote from thanks to: @kingplayer.
For more information, click here!!!!

If you use our Robot before your post has 1 day and get an Upvote greater than 1%, you will automatically receive Upvotes between 1% and 10% as a bonus from our other robots.

Do you know, you can also earn passive income after every bidding round simply by delegating your Steem Power to @minnowhelper?
you can delegate by clicking following links: 10 SP, 100 SP, 500 SP, 1000 SP or Another amount

Help support @minnowhelper and the bot tracker by voting for @yabapmatt for Steem witness! To vote, click the button below or go to https://steemit.com/~witnesses and find @yabapmatt in the list and click the upvote icon. Thank you.

Voting for @yabapmatt

You got a 43.11% upvote from @cabbage-dealer courtesy of @kingplayer!
Delegate today and earn a 100% share of daily rewards!

You got a 7.69% upvote from @moneymatchgaming courtesy of @kingplayer! Please consider upvoting this post to help support the MMG Competitive Gaming Community.

Loading...