Neden STEEM? [Cointurk 9. Projesi]

in cointurk •  2 years ago  (edited)
  • Bugünkü konumuz @kusadasi ' nin da katkılarıyla Neden steem' e yatırım yapmalıyız? ve Steem' in iyi yönleri ve kötü yönleri nelerdir?
    maxresdefault.jpg

  • Öncelikle Steem nedir?

Alınabilen ve satılabilen bir para birimidir. Poloneix veya Bittrex gibi borsalara üye olarak çok kolay bir şekilde steem alabilirsiniz. Sahip olduğunuz Steemler Steem Power' a dönüştürülebilir. Fakat geri dönüştürmek çok kolay değildir.
Aynı zamanda diger sosyal platformlarda yazdiginiz yazilar, yorumlar ve ya aktiviteler size herhangi bir maddi kazanç sağlamazken, Steem'de faydali yazilar yazmaniz o yazilardan maddi kazanç da elde etmenize olanak saglamaktadir.

  • Peki Neden Steem' e yatırım yapmalıyız?

Öncelikle steem sürekli artan değeriyle parlayan bir yıldız adeta. Ve steem kazanabilmek öyle sandığınız kadar zor bir olayda değil. Steem' e yatırım yapmak veya uğraş yoluyla steem kazanmak sonrasında onu paraya çevirmek kesinlikle tercih meselesi olmakla beraber hem yatırım yapmak hem de uğraş yoluyla steem üzerinden para kazanmaya çalışmak sizi pişman etmeyecektir.

  • İyi yanları ve Kötü yanları

Steem'i Türk lirasına çevirmek için direkt bir yol şuanda bulunmamakta. Örneğin ben steem' i Türk lirasına çevirmek için önce Litecoin' e çevirip daha sonrasında Türk lirasına çeviriyorum. Bu durumsa steem' in hem iyi hemde kötü bir yanı olarak tanımlanabilir. Çünkü Hem diğer coinlerin artan ve azalan etkilerinden az da olsa etkilenen steem, Litecoin' in değişimleriyle direkt etkilere maruz kalabiliyor.

  • Siz de zamanınızı ve paranızı değerlendirmek istiyorsanız, mutlaka steem alternatifini de düşünmelisiniz..

steem-hakkinda.png

#cointurk
#kusadasi
#tr

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Paylaşım için teşekkürler. Bilgilendirici bir yazı olmuş.

Çok teşekkürler :)

Elinize sağlık yazı gayet öz ve net. Anlatmak istediğinizi çok iyi anlatmışsınız. Paylaşımınız için teşekkürler.

Çok teşekkür ederim Gökhan bey. Derdimizi anlatabildiysek ne mutlu bize :)