Cointurk Haftalık İş Raporum -03.06.2018-

in cointurk •  5 months ago

Cointurk etiketini geliştirmek adına @kusadasi ekibi olarak çalışmalar yapmaktayız.Amacımız steemitin daha aktif kullanımını sağlamak,daha fazla kişiyi projelermiz'de görmek,burayı bir steemcity haline getirebilmek var.Bu amaçla her hafta düzenli projeler,etkinlikler ve çalışmalar yapmaktayız.

Discorddan projelerle ilgili yada farklı konularda gelen sorulara'da mümkün olduğunca yanıt vermeye çalışıyoruz.Discord kanalımıza buradan ulaşabilirsinizAyrıca buradan proje yazısına kural eksiği olduğunu yorumda belirttiğimiz kişiler düzenledikten sonra dönüş yapabilirler.

Discord üzerinden steemitle alakalı sorular görmekteyim.Son bir kaç haftadır hatırlatıyorum tekrar bu raporda'da dile getireyim @cpxturk-destek hesebını takip edip bir sürü bilgi edinebilirsiniz.Aklınıza gelen,gelmeyen tüm soruların yanıtını bulabileceğiniz makaleler bu hesaptan paylaşılmaktadır.

Küçük bir hatırlatma daha yapayım.Son bir kaç projede eklenen yeni bir kuralımız var.Bu kural bir sonra yayınlanacak olan proje için fikir belirtmeniz olarak belirlenmiştir.Bu fikrinizi proje yazınızın sonuna eklemeniz gerekmektedir.Hala bu kuralda eksiklik olduğunu gözlemlediğim için tekrar hatırlatmış olalım.

Bu Hafta Yaptığım İşler

  • Reklam çalışmalarım düzenli devam ediyor.Offline ve online bir şekilde çalışıyorum.
  • Discord gelen şahsi sorular yanıtlandı.İlgili linkler @cpxturk-destek makalelerinden bırakıldı.
  • Proje 30 yazıları kontor edilip listeye eklendi.
  • Destek ekibiyle birlikte toplantı yapılıp projelerde yapılan genel eksik ve hatalar belirlendi.
  • Sosyal medyada yayınladığım steemit tanıtım videosuda dönüş sağlayan bazı arkadaşlara gerekli bilgi ve yönlendirme yapıldı.
Herkese İyi çalışmalar ve iyi hafta sonları diliyorum.Oruç tutan kişilerin Allah oruçlarını kabul etsin.Kolaylıklar diliyorum.Görüşmek üzere..

DQmTov3C5qkDCmBmz9WwiRncaUVtjo4bqdDrDyzFZRead1m_1680x8400.png

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!