[Cointurk 9. Projesi] Steemit Ah Steemit 🤑🤓

in cointurk •  2 years ago  (edited)

Steemit keşfettiğimde yalan değil bende para kazanma adına başladım. Sonuçta birşeyler paylaşıyorsun ve tanımadığın insanlar paylaşımları beğeniyor ve azda olsa birşeyler kazanıyorsun.

Ama paylaşım yaptıkça beğenilerin değil kendi yazdıklarımın önemini anladım.Çağımızın bize getirdiği yanlış davranış biçimleri ve malesef yanlış duşünce karmaşaları var.Paylaştıkça aslında içimi döktüğü keşfettim. Acaba artık bizi dinleyen insanlar yok mu ?

Soru1. Steemit'e neden yatırım yapmalıyız?
Stemit günden güne yaygınlaşan bir platformun parçası ve bizde o platforma katkıda bulunan insanlarız.Doğal olarak biz ona katkı sağladığımız sürece o da sanal piyasada yerini katladıkça geri dönüş olarak yine biz kazanıyoruz.

Soru 2.Steemit'in iyi yönleri neler ?
Yukarıda da bahsettiğim gibi ben içimi döküyorum benim için bir güzin abla modunda beni sessizce dinliyor 😂 Farklı insanlara ulaşmamı sağlıyor. Evimden çıkmadan Dünyayı keşfediyorum. Diğer sosyal medya gruplarından uzak tutuyor. Sahte bir dünyam yok. Anneyim ev hanımıyım ve gelişen teknolojiyi takip ediyorum. Kendi fikirlerimi yansıtıyorum.

SORU 3.Steemit'in kötü yönleri 😎
Bu platforma katılalı çok olmadı. Burada işleyişi sürdürmek için biraz çaba sarf etmek gerekiyor. Tam anlamıyla mantıklı adımlar atmak gerek.
Eğer kendi çapımda ilerleyebilirsem steem power up yapmak istiyorum fakat bu herkesin sadece bencilce ilerleyişi devam ederse biz yeni başlayanlar malesef cılız ışık misali sönüp gidebiliriz.

Teşekkurler

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Teşekkurler @kusadasi 🙏