Elektronik Steem- eSteem App

in cointurk •  5 months ago
Steemit yeni katılan kişiler için, oldukça karışık olduğu için öğrenilmesi zor bir platformdur. @cpxturk-destek hesabı ile bu zorluğun üstesinden gelmelerine yardımcı olabilecek içerikler yayınlayarak çeşitli anlatımlar yapıyorum.
Bugün sizlere steemit kullanıcıları tarafından son dönemde çok fazla kullanılmaya başlayan eSteem uygulamasını anlatacağım.

Faydalanabileceğiniz Platformlar

eSteem Nedir?

eSteem yani uzun adı ile "electronic Steem", çıkış noktası olarak IOS ve Android işletim sistemi kullanan telefon, tabletvs. gibi cihazlarda kullanılmak üzere @good-karma tarafından geliştirilmiştir. eSteem projesi zaman ilerledikçe kendini geliştirerek windows telefonlar ve windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları tarafından da kullanması için geliştirilmiştir. Windows işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilen uygulama sayesinde herhangi bir internet tarayıcıya ihtiyaç duymadan hemen hemen tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

eSteem Avantajları Nelerdir?

En büyük avantajı google play ve apple store da yer aldığı ve güvenli olduğu için uygulama kullanarak rahatça steemit hesabına ulaşabilmek ve istediğimiz tüm işlemleri yapabilmektedir. Bunun yanında,uygulama üzerinde bir post hazırlarken ön izlemenin daha kullanışlı olduğun soldaki gibi yan yana iki pencere verilmektedir. Ayrıca, markdown kodlarını kullanmayı bilmeyen kullanıcılar için en solda gördüğünüz gibi bir çok markdown kodu yer almaktadır. Bunları kullanarak yazımızın görselliğini arttırabiliriz. Ayrıca, SteemAuto tanıtımında anlattığım gibi zamanlı olarak yazı paylaşmamıza olanak sağlıyor. Yani siz yazınızı istediğiniz saatte, ileri bir zaman da paylaşılmak üzere ayarlayarak sisteme yüklüyorsunuz ve ayarladığınız zamanda yazınız paylaşılıyor.
Son olarak bu yazımda anlatmak istediğim ise ayarlar bölümüdür. Bir çok platformda bulunmayan yazı ödülleri cüzdan değerleri vs gibi tüm miktarları istediğiniz para birimi olarak görebiliyorsunuz. Bu aslında birçok kişi için direk olarak hesap yapma olanağı sağlamaktadır.
Windows işletim sistemi kullanan kullanıcılar buradan indirebilir ve setup.exe dosyasını çalıştırarak kolayca kurulum yapabilir. IOS ve android kullanıcılarının ise tek yapmaları gereken uygulama marketlerine giderek eSteem yazarak aratmak ve yükle butonuna basmaktır.

Yeni tanıtım yazılarımız için önerilerinizi discord kanalımızdan veya yazımızın altına yorum olarak bekliyoruz.

Steemit hakkında bir çok bilgiyi bulabileceğiniz @cpxturk-destek hesabını takip etmeyi unutmayın.

Cointurk Projeleri ile kullanıcılara destek olmaya çalışan @kusadasi hesabını takip etmeyi unutmayın.

Hazırlayan @bekirsolak


Cointurk Discord Adresine Katılmak İçin Tıklayın

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Comming and Upvoted you :) !
:
“Some people’s self-esteem was secretly improved when they discovered that their then-lovers had killed themselves over them.” ====> Mokokoma Mokhonoana

the best of using esteem is we can get upvote from @esteemapp and @good-karma :)

Congratulations @cpxturk-destek! You have completed some achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Do you like SteemitBoard's project? Then Vote for its witness and get one more award!