Neden Steem Biriktirmeliyiz [Cointurk 23. Projesi]cihangiryüce#1778

in #cointurk4 years ago

  Merhaba Arkadaşlar

 Neden Steem Biriktirmeliyiz;

 Steem bulunduğumuz sistem içerisinde bir alış veriş bicimi olarak görünebilir aynı zamanda ise güvenilir ve kullanışlı bir Coin türüdür. Bu yüzden ister sistem içerisinde değerlendirirsiniz isterseniz çevirerek nakit olarak kullanabilirsiniz kullanışlı olmasının sebebi bu işte çok yönlü olarak kullana biliyorsunuz. Kripto paraları da bir nevi borsa gibi düşünürsek şu anda eğrinin en alt kısımda yani baya bi düşğn  olduğunu ama bu eğrinin gün geçtikce üstüne koyarak yükselen bir yol izleyeceğini düşünebiliriz.Anlıycağınız biriktirilen Steemler şuan düşük olabilir ama ileride şüphesiz değer  kazanacaktır.Bu yüzden çoğu kişi gibi benimde tavsiye ettiğim bir coin türüdür.  


  Sistem içerisinde bulunan bir diğer değerlendirme konusuna gelirsek eğer, hesapta bulunan Steemler ile power up yaparak Steem Power’ı yani oy verme gücümüzü arttırabiliriz bu da bizim için önemli olacaktır yani önemli bir detaydır . Bu sayede hem seviye güçlenmemizi kolaylaşır hem de oy gücümüz sayesinde insanların bize olan ilgisi artar ve doğal olarak takipçi ve oy veren kullanıcı sayısı artar.

 Power up yapmanın en olumlu yönü elimizdeki Steemleri de değerlendirmemizi yani oldukca güclendirmemizi sağlar, çünkü bildiğimiz gibi Steem Powerda bulunan Steemler de istenildiğinde kolaylıkla kullanışlı bir şekilde hesaba aktarılabiliyor.    

Coin Marketplace

STEEM 0.21
TRX 0.07
JST 0.028
BTC 19423.77
ETH 1101.17
USDT 1.00
SBD 2.88