Codziennik - zmiana zasad cotygodniowego konkursu oraz wyniki głosowania z tygodnia nr 5

in #codziennik2 years ago (edited)

IMG_20190106_185310.jpg

Witajcie po przerwie świątecznej w nowym 2019 roku. Mam nadzieję, że będzie to rok przełomowy i do grona Steemian będzie dołączać coraz więcej osób, a co najważniejsze te osoby zostaną z nami na dłużej.

Zmiana zasad cotygodniowego konkursu

W związku z niską frekwencją, którą dało się zauważyć w niedzielnych głosowaniach na najlepsze treści tygodnia, postanowiłem zmienić zasady przyznawania nagród. Szkoda, że w samych głosowaniach na treści głosowało tak mało osób, których posty brały udział w konkursach. Niemniej dziękuję wszystkim, którzy aktywnie w nich uczestniczyli.

Nowe zasady prezentują się następująco:

Po pierwsze osoby, których posty zostaną opublikowane w danym wydaniu Codziennika, dostaną komentarz następującej treści:

"Gratulacje!

Twój post został opublikowany w dzisiejszym wydaniu Codziennika.

Jeśli chcesz wziąć udział w cotygodniowym konkursie Codziennika, odpowiedz Tak pod tym komentarzem, a Twój post weźmie udział w losowaniu płynnych środków Codziennika z całego tygodnia.

Pozdrawiam
@baro89
"

Po drugie rezygnuję z głosowania przez społeczność na publikowane posty, a w zamian będzie co niedzielę odbywało się losowanie jednego artykułu oraz jednej fotografii, które otrzymają po 50 % płynnych środków z postów Codziennika z całego tygodnia.

Ponadto chcę dać szansę wszystkim użytkownikom Steem na zdobycie nagród, dlatego będę się skupiał na wartościowych postach, więc nieważne czy jesteś na Steem tydzień czy dwa lata, Twój post może od teraz znaleźć się w następnym wydaniu Codziennika i wziąć udział w cotygodniowym losowaniu nagród.

Ostatnimi czasy odniosłem wrażenie, że nie wszystkim zależy na zdobyciu paru Steemów więcej, więc mam nadzieję, że krótki komentarz z ich strony zweryfikuje chęć udziału w losowaniu nagród.

Jak to wyjdzie w praktyce?

Czas pokaże 😉

Oczywiście nadal posty, które zostaną opublikowane w Codzienniku będą podbijane przeze mnie trialem Diosbota.

Jeżeli mielibyście własne propozycje jak rozdać płynne środki z postów Codziennika, napiszcie je w komentarzu, być może będziecie mieli lepsze pomysły, a ja z chęcią je przeanalizuję. Narazie taka nowa forma będzie obowiązywać przez 2 tygodnie.

Wyniki głosowania na Artykuł oraz Zdjęcie Tygodnia

Pod ostatnim Podsumowaniu Tygodnia Codziennika zagłosowały tylko dwie osoby @fervi i @ratelmiodozer, dziękuję Wam za udział w głosowaniu i to dzięki Wam zostały wyłonione osoby, które otrzymają płynne środki z postów Codziennika a było ich niemało, bo aż 13.722 Steem, również dzięki @dyzia, która oddała na poczet konkursu 5 Steem.

Tak więc nagrodę za Artykuł Tygodnia otrzymuje:

@thermomania - 6.886 Steem

Natomiast nagrodę za Zdjęcie Tygodnia otrzymuje:

@wzp - 6.886 Steem

Płynne środki z tego posta zostaną dodane do puli nagród losowania na Artykuł oraz Zdjęcie Tygodnia w przyszłą niedzielę.

To wszystkie informacje na dzisiaj i widzimy się we wtorek w kolejnym wydaniu Codziennika

Pozdrawiam
@baro89

Sort:  

Ooooo, dzięki :)

Coin Marketplace

STEEM 0.23
TRX 0.02
BTC 11855.35
ETH 435.58
SBD 1.05