How To Confirm Authorship Of Text

in cheetah •  2 years ago  (edited)

I have a problem! @cheetah Throws me a comment in the comment: "Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:". I am the author of the content that indicates the robot, i removed the original PDF content ... What's next? Do you confirm authorship or co-authorship? How to do it? Do not do anything with it?

Mam problem! @cheetah wrzuca mi w komentarzu: "Cześć! Jestem robotem. Znalazłem podobną treść, którą czytelnicy mogliby się zainteresować:". Jestem autorem treści, którą wskazuje robot i usunąłem oryginalną treść w formacie PDF... Co dalej? Czy potwierdzać autorstwo lub współautorstwo? Jak to zrobić? Czy nic z tym nie robić?

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

To jest wkur...ące ale tak ten bot działa. Idea szczytna, ale realizacja taka sobie.

Wprawdzie on nie kwestionuje (formalnie) twojego autorstwa tylko wskazuje, że treść była już publikowana w innym miejscu, ale posty obsikane przez kotka niestety mają słabe wzięcie.

Chamskie obejście to wklejenie tekstu w formie obrazka (jpeg?). Tego "kotek" nie rozczyta.

Dziwne uczucie, fakt. Robot wkleja regułkę, a później trzeba się naczytać pytań, czy jest się autorem :)

Jest też dużo prościej, gdy masz jakiś login powiązany z danymi w internecie. A @poradniki brzmi moim zdaniem zbyt ogólnie i razem z @cheetah brzmi jak kreść kopiowana.

a gdzie zasada innocent until proven guilty?

Panowie, to tylko robot :) Aczkolwiek muszę Wam powiedzieć, że pewnie każdy kto zaczyna na steemit.com i zobaczy coś takiego w komentarzu, to poczuje się dziwnie. Dobre jest w tym to, że link prowadzi do strony autora (akurat w tym przypadku mojej)…