Ovčí gang a jiný pelmel

in cesky •  last month 

No samo sebou že mi to nedá a hraju Dragwars i když s tím už trávím měně času tak stejnak no hold to je tak když pracujete u kompu a v otevřené záložce máte hru. :)

Nicméně dnes mě jedna ovce vybila mé výběrčí daní. Ono neva dostal jsme za to 3 Future tokeny a těch 100 Bouncerů se vyrobí za 200 minut zpátky. :)

Opera Snapshot_2019-05-16_103813_drugwars.io.png

Jenže mě vždy takovéto věci uvedou do přemýšlení. Schodou okolností jsem začal sledovat super seriál Warrior o vzniku čínské čtvrti v San Francisku. A samo sebou to je taky o válce gengů, politice, levárnách, rasizmu a hlavně je to o strategii. No koření to samo sebou bojové umění s celkem slušnou choreografií. A celkově je seriál hezky vizuálně ztvárněn a natočen. Dokonce dialogy jsou fajn a dějová linie také není k zahození. Takže Vám ho můžu jen doporučit.

A když už jsme u těch gangů a ovcí. Tak mě tak napadlo zas jedna strategie do hry. O tom že až začne Válka gangů tak se některým miš maš gangům taky může stát že jeden član bude špeh pro jiný gang a bude vynášet třeba jejich strategické informace už jsme psal. Ale jak využít takovýchto vzpurných ovcí pro náš gang #cesky. No napadlo mě to. I když se sám nad sebou podivuji kde takový nápad vzešel. Asi jsme oportunista a v hrách je to asi dobře.
No k těm ovcím. Takže jak využít vzpurné ovce. No udělat z nich gang. Já vím že pro náš malý gang je to trochu nevyužitelné a někdo by tomu musel věnovat čas. Ale v zásadě by bylo fajn zpomalit růst ostatních gangů a to tak že jim seberete farmy. Ale jak na to. No založíte pod nějakým novým účtem gang Ovce. A tam nalákáte co nejvíce ovcí, které chtějí hrát a štve je že je někdo farmí. A budete je tam učit jak se bránit farmářů. A protože to bude náš postraní gang tak lidi v něm prostě náš gang farmit nebude. Ale ostatní gangy to nebudo uvědět takže se je budou pokoušet farmit. Jednak tím budou ztrácet čas a druhak tím budou ztrácet jednotky, jako tady v tom mém případě. Když si vemu že třeba vysosám 10 mega deněn surovin z 150 ovcí a najednou by mi jich půlka šla do nějakého gangu a ještě by stavěla jednotky a bránila se třeba hobíkama. Tak bych rozhodně tak rychle nerostl.
No a gang #cesky vy takhle hezky exploitoval cizí žoldáky a potají by takhle útočil na gangy nahoře a přitom by na něj nepadlo podezření a nikdy by se mu nechtěl mstít a mezitím by si krásně farmil mrtvé účty a rostl by. Horní gangy by zaměstnával nelítostný miny odboj a my by jsme si pekli buchty. :)

Ostatně tahle hra se podle mě dá hrát mnohem víc než jen v rámci samotné hry. Všemožné strategie, politika, intriky, diplomacie, špióni vlastně jdou nasadit do Dragwars mimo samotnou hru.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Myslím, že ty futures dostává vítěz, nikoli poražený, i když je útočník.

·

dostal jsme je já teď jsem to zkontroloval v hale o fame... koukám že jsi v top 10 :D 31 future hmmm já jen 4 :D

·
·

Heh, ani nevím ;)

Proč nevzít nové členy rovnou k nám? Jednou v té hře stejně dojde k Rangnareaku, k Soumraku bohů. Pak zůstane jen jeden, nejsilnější gang.
Bylo by asi fajn to vždycky na Silvestra vynulovat a začínat znova.

Jo a další fotaz, jak se Ti podařilo tohle zveřejnit? Přímo proklikem na Steemit to už nejde...

·

no udělal jsme si printscreen, ale jinak už to zase zveřejnit jde, tlačítkem DW

·
·

🎗 Announcing SteemBeem DAPP ⚡ Give It A Try, Thank You!

·
·

Zkoušel jsem. Neprošlo mi to.

This post has received a 3.13 % upvote from @drotto thanks to: @sbi-booster.