Presearch | Nechte se odměňovat za vyhledávání na internetu!

in cesky •  3 months ago 

Nechte se odměňovat za vyhledávání na internetu!

Jak?

Díky decentralizovanému vyhledávači Presearch, kde za každé "vygooglení" dostanete odměnu v PRE tokenech.

Presearch, to je open-source decentralizovaný vyhledávač, který využívá index založený na blockchainu. Vaše vyhledávání tak již není sledováno třetí stranou. Podobně jako třeba u vyhledávače duckduckgo.com s tím rozdílem, že u Presearch za to dostanete ještě zaplaceno.

Ve 21. století se rozšířil nový pojem, kterým je „googlování“ nebo také „googlení“. Vyhledávač od firmy Google je natolik populární, že změnil návyky uživatelů internetu.

Jste s přáteli a máte nějaké nejasnosti? Něco nevíte? Díky smartphonům a Googlu máte odpověď během pár sekund.

Mnoho firem si na Googlu platí za reklamu prostřednictvím AdWords. Tak se jejich stránky zobrazují v horních patrech při vyhledávání, mezi umístěním a platbami je však přímá úměra. Čím více zaplatíte, tím větší šanci máte na konverzi vaší reklamy.

Tento multimiliardový business udělal z firmy Google světového giganta mezi společnostmi využívající internet. Tím, že dostává peníze za to, že lidé vyhledávají na internetu a propojí je s inzerenty. Konečný uživatel však nemá v konečném důsledku žádný hmatatelný užitek. Tedy, neměl. Až dodnes.

Za vyhledávání můžete díky Presearch dostat odměnu v podobě kryptoměny PRE, kterou si můžete nechat, nebo ji proměnit za Bitcony či Ethereum.

Výhodou Presearch je, že díky decentralizovanému vyhledávání nejsou vaše vyhledávání a výsledky trackovány, což vede k vašemu většímu soukromí.

Jak tedy funguje Presearch?

Presearch rozdělí polovinu svých zisků z reklam koncovým uživatelům. Za každé vyhledání přes Presearch obdržíte 0,25 PRE. Za činnost, za kterou jste doposud nedostali nic. Maximum odměn za den je 8 PRE, což je 32 vyhledávání.

Cena PRE je na burzách HitBTC, YoBit a CoinExchange momentálně 0,06 USD, All Time High bylo v lednu 2018 kolem hodnoty 0,75 USD.

Denně si momentálně můžete přijít cca na 0,5 USD, tj. cca na 10 Kč.

Pokud si chcete zaspekulovat na cenu, držte obdržené PRE tokeny až do dalšího býčího trhu. Dnešních 50 centů může být za dva roky třeba 6 dolarů, nebo klidně i víc. Pokud se začne ve větším měřítku využívat Presearch pro zadávání inzerce, poptávka po tomto tokenu vzroste a tím tak i jeho cena.

Pro výběr je stanoven minimální počet 1000 PRE. Vyhledávač Presearch je nyní k dispozici také jako rozšíření prohlížečů Google Chrome a Mozilla Firefox. Můžete se také rozhodnout, jaký zvolíte vyhledávací engine. Zda Presearch nebo zůstanete u Google.

Při registraci do Presearch využijte tento odkaz, čímž získáte 25 PRE tokenů zdarma.
Tento článek byl publikován na webu blockchainfo.cz


Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @blockchainfo! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 500 upvotes. Your next target is to reach 600 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

Carnival Challenge - Here are the winners
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!