CARGOCOIN ICO PROJE İNCELEMESİ - KÜRESEL TİCARET VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİNDE BLOCKCHAIN DEVRİMİ

in #cargocoin2 years ago (edited)

Screenshot_3DGDG.jpg

Sevgili kripto severler, bu makalemde sizler için ulaştırma ve kargo alanında faaliyet gösterecek olan, son zamanların popüler ICO projelerinden olan ve ICO satışları 31 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edecek olan CargoCoin ICO Projesini incelemek istiyorum.

CargoCoin, merkezi olmayan ve uluslararası ticaret sürecine dahil olan bireyler ve tüzel kişiler arasındaki etkileşimin kalitesini optimize etmek için tasarlanmış bir kripto-nakit platformdur. Projenin tüm kullanıcıları mükemmel bir şekilde dengelenmiş bir ekosistemle donatılmakta olup, bunların ayırt edici özellikleri kripto güvenliği ve çatışmasız etkileşim düzeyinin artması olacaktır.Projeyle ilgili ayrıntılı bilgilere resmi internet sitesi olan https://thecargocoin.com/b03820 üzerinden ulaşabilirsiniz.

image (20).png

Projenin Hedefleri ve Amaçları

CargoCoin'in temel amacı, kargo taşımacılığı sürecinde katılımcılar arasında en etkin işbirliğini kurmaktır. Projenin amacına göre, dünya nakliye pazarında, malların tüketiciye en kısa zamanda ve en uygun maliyetlerle ulaştırılması için niteliksel bir plan yapılmasına imkan verecek koşullar oluşturulması planlanmaktadır. Tüm kullanıcılar, seçim yapma özgürlüğüne sahiptir ve tüm platformu ya da sadece bazı kısımlarını kullanıp kullanmayacağına kendileri karar verebilirler.

Projenin ilgi alanı hava taşımacılığı, demiryolu, gemi vb. her türlü ulaşımı kapsamaktadır. CargoCoin'in özel yapısı ve işlevselliği, küresel taşımacılık pazarını iyileştirmek için tüm aktörleri bir araya getirecektir.

Projenin Esas Temeli

Tüm mevcut CargoCoin kripto platform fonu, her bir taşıma sisteminin işleyişinde büyük rol oynayan iki eşsiz prensibe dayanmaktadır.

İlk prensip, çeşitli kargolar ve şirketlerin kullandığı taşımacılık ile ilgili bilgi kaynaklarına yüksek kalitede bağlantı sağlamayı ve ulaşımdaki katılımcılar arasında etkili bir güvenli bilgi alışverişini garanti etmeyi sağlayan temel bir çevrimiçi platform olmasıdır.

İkinci ilke "akıllı" sözleşmelerin kullanımına dayanmaktadır. İş akışını gerçek bir ortamdan sanal bir ortama aktarmak gerektiğinde bu durumlara başvurulur. Bu yaklaşım, tüm işleri "çevrimiçi" modda gerçekleştirmenizi sağlar, bu da verimlilik ve güvenlik açısından çok elverişlidir.

Bünyesindeki tüm ücretsiz hizmetleri kullanan ekosistemin her bir üyesi tokenlar için bir talep oluşturur, bu nedenle sistemin tüm takipçileri için uygun kullanım koşulları oluşturulacaktır.

Projenin Çalışma Sistemi

CargoCoin, temel amacı modern kripto para teknolojileri ve akıllı sözleşmelerle desteklenen güvenilir bir ticaret ve taşımacılık pazarına dayanan olan akıllı bir merkezi olmayan platform meydana getirmektir. Aslında, bu platform nakliye ve ticaret endüstrilerinde taşıyıcı hizmetler ve diğer teklifler için talep sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Sistemi kullanmaya karar veren herkes çeşitli ücretsiz hizmetlerden faydalanabilecektir.

Screenshot_5.png

Sorunlar ve Çözümler

  1. Dolandırıcılık azaltılması. Tüm finansal işlemler önceden belirlenen koşullara göre akıllı sözleşmeler tarafından blockchain ağı üzerinde değiştirilmez bir şekilde otomatik olarak yapılır. Bu sistem sahtekârlık riskini en aza indirir.

  2. Daha düşük finansal maliyetler. Platformun kullanılması para tasarrufu yapmanızı sağlar, çünkü kullanıcı bankalara ve brokere yüksek komisyon ödemek zorunda değildir.

Screenshot_6.png

  1. Gecikmelerin en aza indirilmesi. "Akıllı" sözleşmelerin etkili kullanımı nedeniyle, çeşitli belgelerin değişimi anında gerçekleşir.

  2. Bilgi verilerinin mutlak korunması. Sistem kullanıcılarının ticari faaliyetleri ile ilgili gizli bilgiler çalınamaz.

  3. Yüksek düzeyde güven. CargoCoin, iş faaliyetlerinin başarılı bir şekilde yürütülebilmesi için eksiksiz güvenlik sağlaması garantilenen yenilikçi teknoloji Ethereum'u kullanır.

  4. Bilginin güvenli şekilde saklanması. Kağıt belgeleri içeren durumlardan farklı olarak, platform araçlarını kullanırken, işlemleri kaybetme riski yoktur. Çünkü tüm işlemler blockchain üzerinde kaydedilecektir.

  5. Esneklik. Sürece dahil olan tüm taraflar, hangi şartlarda işbirliği yapmaları gerektiğine bağımsız olarak karar verebilirler. Bu kapsamda yabancı dil engeli de olmayacaktır.

ICO ve Token Bilgileri

Projenin tokenı ERC 223 standardındaki CargoCoin (CRGO)’dur. ICO ana satışlarında 1 CRGO = 1 USD olarak belirlenmiştir. Token satışlarında ETH, BTC, LTC ve Fiat para kabul edilecektir.

Token Satışları 1 Nisan 2018 ile 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilmekteidir. Ön satışlar 15 Nisan 2018 tarihinde sona erdi.

Screenshot_331.jpg

Ana ICO satışları ise 16 Nisan – 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir. Projenin token satışlarında Soft Cap hedefi 5 milyon ABD Doları; Hard Cap hedefi ise 55 milyon ABD Dolarıdır.
ICO Satışlarına katılmak için https://thecargocoin.com/b03820 bu linki kullanabilirsiniz.

Genel Değerlendirme

Genel olarak, CargoCoin platformu, uygun bir şekilde kullanıldığında, ticaretin fiziksel dünyasını ve ulaşım piyasasını blockchain teknolojileriyle birleştirmede kaliteli yardım sağlayacaktır.

Tek bir platform üzerinde kullanıcılar çabalarını birleştirir ve kripto-para teknolojilerini ulaştırma alanına entegre etme sürecine odaklanırlarsa, o zaman sistem mümkün olan en kısa sürede küresel olarak konuşlandırılabilir.

Son olarak projenin şimdiden aşağıdaki kripto para borsalarıyla anlaşma sağladığını da ifade etmek isterim.

Screenshot_330.jpg

CARGOCOIN ICO Projesiyle İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Aşağıdaki Linkleri İnceleyebilirsiniz:
Website: https://www.thecargocoin.com/
Whitepaper: https://www.thecargocoin.com/docs/CargoCoin-Whitepaper.pdf
Telegram: https://t.me/thecargocoingroup
Facebook: https://www.facebook.com/thecargocoin/
Twitter: https://twitter.com/thecargocoin
ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3224289

Author:
BTT Username: techno99
BTT URL: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2034249
MEW: 0x68AAb7e8AD08ebfB91bB44f66Ec38fDe9602c2cB
Referral Link: https://thecargocoin.com/b03820