Bizden İlgi Bekleyenler Var [Cointurk 20. Projesi][Sümeyye #6474]

in busy •  2 years ago 

Herkese merhabalar. Öncelikle Cointurk ekibine bu derece muazzam bir konuda proje gerçekleştirdikleri için teşekkür ederim. Yaratılışımız gereği her ihtiyacımızı, isteğimizi kolaylıkla yerine getirebiliyoruz. Ancak beceremediğimiz tek şey, sevgimizi gerçekten insanlar başta olmak üzere diğer tüm canlılara göstermekten kaçındığımızdır. Şimdi sizlere kaldığım yurdun önünde uyuyan ve gerçekten sevgiyi hak eden sevimli kedileri göstereceğim.

My

Dünya´nın varoluşunun en güzel tarafı kesinlikle bu bence. Sadece bir kez başlarını okşamak, sevildiklerini göstermek yetiyor bir daha sizden kopmamaları için. Kedilerden bir tanesi, okuldan dönüşte bir rutin haline getirerek onları sevdiğim için kokumu ezberlemiş olacak ki gece yurda kaçak olarak girip, gürültü yaptığı için aralık bıraktığımız kapıdan içeri girerek sabahın 6 sında saçlarımı severken uyanmama neden olmuştu. Şu olay bile o kadar huzur verici ki. Bu canlılardan sevgimizi ve ilgimizi eksik etmemeliyiz.

My
Gerek bu proje kapsamında olsun, gerek normalde de sokak hayvanlarının mama ve su ihtiyaçlarına destek olmalıyız. Bu masum canlılarının temel ihtiyaçlarını gidermeleri konusunda onlara az da olsa yardımcı olmanın gerçekten tarifi yok. Bu basit eylemi bir ritüel haline getirerek onlara destek olabilir ve sevgimizi de onlarla paylaşabiliriz.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Mukkemel bir yazi olmus ellerine saglik sumeyye 😊

Teşekkür ederim =)

Türkiye'deki kediler çok şişman, bence köpekleri beslememiz lazım. Bu arada yüreğinize sağlık.

Ama şişman demeyin 😄 haklısınız tabi. Umarım herşey daha güzel olur tüm canlılar için. Bunun bilincinde olmak nasip olur inşallah.

zavallı hayvanların proje sayesinde birazcık olsun yüzleri güldü aslında her zaman düşünmek lazım

Tabiki öyle