Interesujący pomysł???!! Ważne pomóżcie!!!

in blog •  7 months ago  (edited)

depositphotos_31075497-stock-photo-question-mark.jpg

Wpadłem na taki pomysł, że pieniądze które zarobie na steemit bede inwestować w rozwój kanału na DTube i YouTube. Są dwa pomysły, wy wybierzecie jeden w komentarzu. Pierwszy pomysł jest taki by zarabiać dzieki wam na steemit i inwestować w sprzęt do streamowania a z reszty pieniędzy robic konkursy. Drugi pomysł jest taki by zajmować się pirotechniką całe zarobione pieniadze inwestować w pirotechnike i nagrywać wam ją na DTube i na YouTube od was zależy co chcecie zobaczyć i czy pomożecie mi na to zarobić. Poniżej podaje koszta każdego pomysłu.

pieniadze-jpg_18_05_2017_11_11.jpg

Pierwszy pomysł, czyli streaming i konkursy różne ciekawostki związane z live to tak Żeby projekt ujawnił sie jeszcze w tym roku i nie był byle jak zrobiony musiałbym zarobic około od 1300 do 2000 steem dolars przez 45 dni czyli po obliczeniu dziennie na każdym poście musiał bym zarabiać 45 steem dolars

Drugi projekt jest związany z pirotechniką na ten projekt potrzebował bym około 1500 steem dolars żeby projekt wystartował w tym roku musial bym zarabiac 33,5 steem dolars przez 45 dni i pod koniec 2 miesiąca był by start ktoregos z tych projektów .

Mam nadzieję że się uda uzbierać na którys z projektów
Dziekuje i pozdrawiam

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Dejcie piniądze!!!!!

Zrób te obliczenia jeszcze raz ale weź pod uwagę jedną rzecz. Napisałeś 9 postów i średni zarobek na nich to 0,08$ To powinien być Twój punkt wyjściowy. Z tego wynika, że aby zebrać 2000 SBD w 45 dni musiałbyś pisać 500 postów dziennie. Więc albo zacznij dodawać boski content albo zejdź na ziemię.

Congratulations @czarnyofficial! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You got your First payout

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemitBoard Ranking update - Resteem and Resteemed added

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!