Cointurk İş Raporu [burock] 03/06/2018

in blog •  5 months ago

Herkese merhabalar, Kuşadasi ailesi olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz ve grubumuz her geçen gün büyüyüp gelişmektedir.Projelerimizi artık daha sık bir şekilde yayınlıyoruz ve bu sayıları artırmak için çalışmalarımız devam ediyor.Projelerimizin kaliteli olması için devamlı fikir alışverişi ve toplantılar düzenlemekteyiz, son zamanlarda kaliteli yazılara yüksek oy verileceğinden bahsetmiştik ve şimdi daha da fazla upvote verilmektedir.Amacımız Türkiye'de insanları steemit ile tanıştırıp bu platforma davet etmektir, Türkiye'de başka eşi benzeri olmayan kuşadasi projelerini insanlara öğretip hem steemiti hemde cryptocurrency konularını topluluğumuza sağlıklı şekilde aşılamak bu fırsatlardan yararlanıp gelişimlerini sağlamak için çalışıyoruz.

30.Projemize katılan herkese teşekürlerimi sunarım, her geçen gün siz steemit ailesine daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz, sizde bizlerin bu emeklerini karşılıksız bırakmadığınız için teşekür ederiz, ilerideki zamanlarda daha güzel işler başaracağımıza ve ekibimize tüm içtenliğimle güveniyorum.

NOT: Sizde platformumuza yeni kullanıcılar getirerek daha hızlı gelişmemizi ve ileride sizlerin alacakları oyların daha yüksek olmasını saglayabilirisniz, mevcut platformu kullanan dostlarınıza yada projelerimizden haberi olmayan kullanıcılara projelerimizden ve tr-join etiketini kullanmaları yönünde tavsiyelerde bulunarak bizlere yardımcı olabilirisiniz.

Geçtiğimiz hafta boyunca discord kanallarında aktif olunarak, bu grup üzerinden gelen kullanıcılarımızın şikayet,öneri soru gibi konularla ilgilenip yardımcı olunuldu ve kendimizi geliştirmek amacı ile notlar alındı.

Kuşadası'na özel whatsApp grubunda çalışmalar yapıldı.Bu gruptan gelen gruptaki kullanıcıların ile ilgilenip sorunlarına yardımcı olunuldu.

Steemit kusadasi sayfasına gelen yorumlar incelenip kontrol edilerek notlar alındı.Uygunsuz (küfür, hakaret, diğer kullanıcıları kışkırtıcı yorumlar vs.) gbi yorumlar yok edildi.

Sosyal platformlarda (instagram, facebook vs.) gibi steemit reklamları yapılıp, kusadasi parojelerinden bahsedildi.Projelerimize mevcut katılım sayısından ve discord kanalımızda tanıtılarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedefledik.Bu tanıtımlar haftanın belirli günleri tekrarlanmaktadır.

Projelere katılmakta olan kullanıcılarımızın hazırladıkları yazılar sırasıyla incelenip okunduktan daha sonra proje katılım kuralları uyan yazılar ve yazının kalitesine göre grublandırarak upvote listelerine eklendi

Kusadasi projelerine katılan kullanıcıların hazırladıkları yazılarda proje katılım kurallarını eksik yada yanlış yerine getiren kullanıcılar tespit edilip, kuralları yerine getirmeleri konusunda uyarı yorumları yapılmıştır.

Kuralları eksiksiz yerine getiren kullanıcıların discord üzerinden destek ekibimiz ile iletişime geçmeleri istenmiştir.Kuralları yerine getirenlerin yazıları upvote listelerine alınmıştır.

Kuralları eksiksiz yerine getiren kullanıcıların discord üzerinden destek ekibimiz ile iletişime geçmeleri istenmiştir.Kuralları yerine getirenlerin yazıları upvote listelerine alınmıştır.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Steemit'e üye olalı neredeyse 2 ay olacak . Bu iki ay boyunca tr topluluklarını destekleyen ve tr tag yükselmesini çok önemli bir rol olan bu oluşum için çalışan herkese kolay gelsin . Bu iki ay boyunca KUŞADASI dışında aktif çalışan bir platform görmedim. İlk olarak 'Cointurk' Etiketiyle Ödüllü Proje 27 proje ile bu platforma katıldım sonra takip eden diğer projelere katılımıma devam ettim. Bana verilen destek içinde ayrıca teşekkürler..

@burock sizde ayrıca başarılar..

·

Güzel düşünceleriniz için minnettarız..