Agareum - новітня кріптовалютна гра, що боротися з іншими і заповнювати ваші гаманці монетами!

in #blockchain3 years ago (edited)

Вітаю дорогі передплатники мого каналу, любителі криптовалюти і інвестицій, так само новачків в новій перспективній блокчейн сфері, обов'язково підписуйтесь, будемо разом з вами розглядати розвиток нових проектів і ніш для інвестицій.

Уявляю на Ваш розгляд унікальну компанію Agareum
https://agareum.com/

Розробники Agareum створили Gamedrop, який дозволяє компаніям відправляти свої маркери на платформу, яка потім буде поширюватися серед користувачів, готових битися лицем до лиця на поле битви Agareum. Gamedrop - це гейміфіцірованная версія Airdrop, розроблена Agareum.

Це захоплюючий і новий спосіб, за допомогою якого крипто-стартапи можуть організувати нетрадиційну повітряну краплю за допомогою платформи Agareum. Все, що їм потрібно зробити, це зв'язатися з командою і представити їм свої ідеї.

Є кілька переваг у створенні Gamedrop. Це заохочує прийняття нової криптовалюта. Це привертає увагу і змушує людей досліджувати нові проекти, а також допомагає підтримувати лояльну і зацікавлену базу користувачів.

Як працюють Gamedrops і як користувачі платформи Agareum дізнаються про майбутні аеродропах?

Вам потрібно зареєструвати новий обліковий запис на https://play.agareum.com/, підписатися на Agareum в Twitter і Facebook і приєднатися до групи Telegram, щоб бути в курсі всіх новин і чекати майбутніх геймпадов. Кількість токенов і учасників обмежена, тому вам потрібно бути швидким, щоб прийняти в них участь. Як тільки буде запланований геймпад, Agareum повідомить своїм користувачам по електронній пошті і в соціальних мережах.

Всі користувачі, які зареєструють обліковий запис на https://play.agareum.com, отримають вбудований гаманець ERC-20, в якому будуть зберігатися токени. Це стандартний гаманець на основі Ethereum, який підтримує всі токени ERC-20. Як тільки Agareum перейде на Mainnet, користувачі отримають можливість виводити свої маркери на зовнішній гаманець.

Agareum має реферальную програму. Надішліть свою унікальну реферальную посилання своїй родині і друзям. Якщо хтось успішно зареєструвався по вашій реферального посиланням, йому доведеться зіграти 10 ігор, перш ніж реферальная нагорода буде зарахована на ваш рахунок.

Переваги проведення токенов AGR

Володіючи токенами AGR, користувачі отримають додаткові переваги від платформи і прискорювачі гри, а також призначені для користувача скіни. Механізм ставок гарантує доступ до сторонніх Gamedrops зі знижкою. Чим більше токенов AGR, тим більше ігрових доповнень і переваг.

На даний момент Agareum розігрує свої рідні токени AGR. В майбутньому Gamedrops стане доступним для сторонніх проектів. Все ще можна брати участь в Gamedrop на https://play.agareum.com/.

Мобільний додаток в даний час створюється розробниками Agareum і має бути випущено найближчим часом. На даний момент користувачі можуть грати в гру тільки з настільної системи.

Випуск Mainnet запланований на третій квартал 2019 року, після чого компанія запровадить механізм розбивки на токени AGR.

У четвертому кварталі 2019 року з'являться перший сторонній Gamedrop, нові ігрові режими і перший список обміну токенов

Щоб реалізувати це завдання технічно, потрібна хороша команда і фахівці. У компанії Agareum є кваліфіковані та досвідчені експерти своєї справи. Обов'язково ознайомтеся з командою, можна відвідати їх сторінки в лінкедін, ну і вивчити всі сторонні відгуки https://agareum.com/

Проект дуже перспективний, має ідею і потенціал розвитку. Те що вони роблять має великий інтерес у партнерів, розвиток і створення продукту дійсно потребує реалізації та використанні. Ну а ви повинні пам'ятати що інвестиції в стартапи задоволена таки ризиковане заняття, ну і звичайно ж дуже вигідне.
Обов'язково ретельно вивчіть всі ресурси на сайті пов'язані з компанією, перегляньте технічний документ. Додавайтеся в соц. мережі такі як твіттер, фейсбук, так само телеграм там ви зможете задати питання команді. Щоб шукати серед безлічі реальних проектів, які заслуговують на не тільки уваги, а й реальних інвестицій.

✈️ Website: https://agareum.com/
✈️ Game: https://play.agareum.com/
✈️ Whitepaper: https://agareum.com/WOA-World-Of-Agareum-v1.pdf
✈️ Bitcointalk Ann Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5151390
✈️ Telegram: https://t.me/AgareumAGR
✈️ Twitter: https://twitter.com/AgareumAGR
✈️ Facebook: https://www.facebook.com/agareum/
✈️ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC0sxzF44-zfYGXM0guNWoDw

My Telegram @username: @solstice99
My Bitcointalk profile link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1114815
My email: [email protected]

Sort:  

Congratulations @solstice99! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 100 posts. Your next target is to reach 150 posts.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.06
JST 0.025
BTC 19373.60
ETH 1324.00
USDT 1.00
SBD 2.45