Opiria - veri işlemlerinde küresel olarak merkezi olmayan pazarlar oluşturmak.

in blockchain •  5 months ago

1.png

Verileri ve onu geliştirmek, nakletmek ve işlemek için kullanılan tüm teknoloji hızla geleceğin para birimi haline geliyor. Blockchain teknolojisi ve sahip olduğu sınırsız olanaklar sayesinde, Opiria bu potansiyeli sınırsız refah ve potansiyele sahip bir uygulama ve platform yaratmak için kullanıyor. Gerçekten de, kişisel veriler hızlı değişen, hızlı tempolu yaşam tarzlarımızda izleyeceğimiz yeni para birimi olacaktir. Kişisel verilerin inanılmaz derecede değerli ve yüksek pazarlanabilir olduğunu biliyoruz.Hatirlar iseniz sadece Avrupa'daki GSYİH’nin neden oldugu ve birçok işletmeye izin vermedikleri için sakladıkları kişisel verileri elden çıkarmak zorunda kaldıkları gerçeğinden muzdaripti. Tabi bu, kişisel veri pazarının yüzünü tamamen değiştirdi ve daha da yüksek bir prim yaptı.

Opiria,kesinlikle kişisel veri piyasası için gerekli herseyi kendi icinde barindiriyor baska bir deyisle de “tasi gedigine koyuyor”. Müşterilerin kendi deyimiyle “müşterilerin ne düşündüğünü, deneyimlediğini ve hissettirdiğini anlayın - ürün ve hizmetleri optimize edin” diyerek, Opiria uygulamasını kullanarak tüketici verilerinin işlendiği ve depolandığı ve son derece değerli ve basitleştirilmiş bir şekilde tutarlı bir şekilde oluşturulabildiğini belirtmistir. Uygulamalari, tüm kullanıcılar için kolayca erişilebilir hale getirerek hem uygulama mağazası hem de google play’de ücretsiz olarak kullanılabilir.

2.png

Opiria, dünya çapında dağıtılmış pazarlarında blokchain tabanlı platformlarında kullanılacak “UPDATE TOKEN” olarak adlandırdılar. Platform, tüketici değerini kişisel verilerine verir ve ayrıca tüketicinin, verilerin nasıl paylaşıldığı ve işlendiği konusunda daha önceki sistemlerin izin vermediği bir şekilde kontrolünü sağlar. Aslında, Opiria uygulamasından gelen büyük bir avantaj, bu bilgiyi tüketiciden doğrudan bir yol üzerinde toplayabilmesinin, üçüncü tarafların katılımını kesebilmesinin ve bu tür ürünlerden elde edilebilecek verileri kullanabilmesinin gerçeğidir. Akıllı saatler, giyilebilir izleyiciler ve çok daha fazlası.

Tüketicinin veri paylaşımı için üretildiği ve ödüllendirildiği bir ekosistem son derece heyecan verici ve olanaklar sınırsız. Opiria uygulaması Audi, Procter ve Gamble, Volkswagen, Nissan gibi pek çok büyük isim şirketi tarafından kullanılıyor ve bu büyük şirketlerin tüketicilerin ve geleceğin tüketicilerinin ihtiyaçlarını anlamalarına olanak tanıyor. Platform ayrıca tüketicilerin ve şirketlerin etik olmayan uygulamalar karşısında kendilerini güvenceye almasını sağlıyor.

3.png

Şirketler, kişisel verileri PDATA token kullanımıyla satın alabilecek. Tüketiciler, daha önce de olduğu gibi, kişisel verilerinin satış potansiyeli için PDATA tokenleri alabilecekler, ayrıca anketlere katılmaları için jetonlar alacaklar ve ek bir teşvik olarak, PDATA tokenleri üzerinde tutarken daha fazla jeton kazanabilecekler. Tüm bunlar, tüketicilerin kişisel verileri, anonimlik ve veri gizliliği koruması ve verilerinin paylaşımı için iyi bir tazminat miktarı üzerinde tam kontrole sahip oldukları güvencesi ile karşılanmaktadır. Şirketler, sırayla, daha doğru, spesifik ve daha iyi pazarlama stratejilerine olanak tanıyacak kişisel verilerini sağlama konusunda istekli olan tüketiciler kazanacaklardır.

Heyecanla, Opiria zaten iyi durumda olan platformlarına göz izleme ve duygu analizi eklemeyi hedefliyor. Bu inanılmaz ileriye dönük bir düşüncedir ve veri toplama potansiyeli bu ilaveler ile inanılmazdır. Bunun gelişmiş yapısı, şirketlerin aldıkları verileri ve hedeflemek istedikleri tüketicileri daha da iyi anlayabilecekleri anlamına gelecektir. Bu platform merkezi olmadığından aracılık edilen verilerin verimliliğini arttırır ve verilerin depolandığı yeri durdurur, çünkü tüm blockchain teknolojilerinde olduğu gibi, bir cihazdan çıktığı anda veriler şifrelenir ve genel ve özel anahtarlar gereklidir .

Opiria'nın akıllı sözleşme varlığı, blokchain teknolojik evrenlerinin tüm potansiyellerini tamamen kullanarak hızlı ve tutarlı bir satış ve ödeme akışı akışına olanak sağlıyor. Bu platform, şu anda herhangi bir blockchain platformunun en iyi yatırım potansiyellerinden birine sahip olan heyecan verici ve ileri görüşlü bir platformdur. Bu platformun büyümesini izlemek için çok heyecanlıyım ve mükemmel hazırlanmış bir platform.

Web Sayfasi : https://opiria.io/

Whitepaper: https://opiria.io/static/docs/Opiria-PDATA-Whitepaper.pdf

Telegram: https://t.me/pdatatoken

ANN Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3076122.new#new

Facebook: https://www.facebook.com/pdatatoken/

Twitter: https://twitter.com/PDATA_Token
Yazar: frankiemalton
My Bitcointalk : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1989629

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!