Klasyczny pokój dzienny - Classic living room 3D SCENES

in art •  last year

Polski:
Witam wszystkich. Udostępniam Wam mój najnowszy projekt pokoju dziennego.
Zainspirowały mnie pomieszczenia w starych pałacach z kominkiem umieszczonym w centralnym miejscu pomieszczenia. Nowoczesne, minimalistyczne meble sądzę, że idealnie pasują do tradycyjnego w 18 wieku pomieszczenia. Ciemne zasłony tworzą kontrast w stosunku do otoczenia. Projekt wykonany w Autodesk 3Ds Max, rendering w Chaosgroup Vray i podrasowany w Photoshop. Wiele rzeczy po finalnym renderingu z chęcią bym zmienił.

Jestem ciekaw Waszych propozycji dla tego jak i olejnych projektów. Myślę, że wykonałbym projekt zainspirowany Waszymi sugestiami. Zapraszam do komentowania i sugerowania do mogłoby być inaczej.

Pozdrawiam.

English:

Hello. I provide you with my latest living room project.
I was inspired by rooms in old palaces with a fireplace placed in the central location of the room. Modern, minimalist furniture think that they fit perfectly into a traditional room in the 18th century. Dark curtains create a contrast to the surroundings. Project made in Autodesk 3Ds Max, rendering in Chaosgroup Vray and tweaked in Photoshop. I would like to change many things after the final rendering.

I am interested in your proposals for this and oil projects. I think I would make a project inspired by your suggestions. I invite you to comment and suggest it could be different.

Regards.

Rendering

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Fajne wykończenie pokoju dziennego. No cóż marzenia i jeszcze raz marzenia. Super sprawa szkoda że rzeczywistość jest brutalna i jeszcze sporo czasu upłynie aby zwykłego Kowalskiego na postawienie domu i jego wykończenie było stać.

Ps.
Dziękuję za oddany głos i zapraszam ponownie do odwiedzenia mojego bloga steemit. Obecnie mam mało mocy ale pamiętam wicewersa musi być !!! lajk.png


Pozdrawiam i zapraszam