Actifit Report 2019#269

in actifit •  2 months ago 

0884.jpg

Jesień przyszła bardzo szybko i najgorsze, że się rozgościła na dobre. Od kilku dni mocno wieje i często pada. Jak widać powyżej nawet pomniki mają problem z utrzymaniem równowagi.

Korzystając że na chwilę przestało padać wyszedłem zrobić trening biegowy, ale powiem szczerze, że było to bez przekonania, może dopadła mnie jesienna chandra? Sam trening pobiegłem według planu i w założonym tempie, musiałem tylko nakombinować się trochę z trasą, bo nigdy wcześniej wokół domu nie biegłem dystansu powyżej 11 km, a chciałem, żeby to była jedna pętla, a nie dwie, bo moja słaba wola mogłaby przegrać gdybym przebiegał obok domu :)

Kiedy później odwoziliśmy córkę na pociąg to spotkała nas śmieszna przygoda, kiedy przejeżdżaliśmy przez jedną z miejscowości to nagle wybiegł na drogę człowiek i zatrzymał samochody jadące w obu kierunkach. Na początku nie bardzo rozumiałem o co chodzi, ale za chwilę wszystko się wyjaśniło, gdy jego synowie również wybiegli na drogę goniąc... królika, który chował się przed nimi pod zaparkowanymi samochodami. Gdy królik był już w miarę bezpieczny poza jezdnią mogliśmy dalej jechać.

0886.jpg

My 2019 stats: total distance 4943,26 km (+ 15,63 km)

SportDistanceDifference
Walking2014,09 km(+ 4,36 km)
Cycling2228,60 km
Running648,89 km(+ 11,27 km)
Rowing30,72 km
Elliptical20,96 km

***

Current Actifit User Rank:
55.00 (+1.01)
Current AFIT Balance:
67637,489
Current AFITX Balance:
10,1

Porady:

  • Link do postu "Actifit dla Bystrzaków" w którym opisuję krok po kroku jak zacząć aktywne życie z aplikacją @actifit, polecam lekturę zainteresowanym.

  • Polecam korzystanie z Discorda społeczności Actifit https://discord.gg/BFk3NV, gdzie codziennie w nieregularnych porach organizowane są konkursy, które polegają na poświadczeniu zakupu w czasie trwania konkursu (zwykle około 20 min) 200 tokenów AFIT oraz posiadania co najmniej 2 AFITX, gdy spełni się te dwa warunki, pod postem o konkursie umieszcza się screeny poświadczające i link do ostatniego swojego postu z aplikacji Actifit. Jeżeli warunki zostały spełnione to post ten zostanie 'podbity' 100% głosu z konta actifit.reward.

  • @costanza poświęcił swój cenny czas do stworzenia kolekcji darmowych obrazów, które mogą być wykorzystane przez każdego, aby ich raporty actifit wyglądały dużo lepiej przy minimalnym nakładzie pracy. Polecam skorzystać, gdy nie macie własnych ciekawych grafik.

Don't stop me now! Keep going!18716
Daily Activity, Jogging, Running, Walking

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations and keep up the great work!

This post has been manually curated by PhotoStream: The Photography Tribe!

banner 1.jpg

Join Photostreem DISCORD

Follow the curation trail to earn while supporting great photography on STEEM

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 65.0025 AFIT tokens for your effort in reaching 18716 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 0.85% upvote via @actifit account.
Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count and recent rewarded activity.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is now a Steem Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Vote for Actifit as a Witness
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

Przygoda ciekawa😀