Pierwszy przymrozek i przygotowania na wyjazd

in actifit •  22 days ago 

Wczoraj rano pierwszy raz w okresie jesiennym temperatura powietrza spadła poniżej 0 stopni Celsjusza. Miałem przez to problem z otwarciem drzwi od samochodu, kiedy chciałem zawieźć córkę do przedszkola. Wilgotność była tak duża, że auto całe było pokryte lodem. Po kilku chwilach prób, udało się jednak drzwi odtworzyć, jednak wiem, że trzeba będzie nasmarować specjalnym środkiem uszczelki w drzwiach samochodu, żeby ten problem już się nie powtórzył.

W każdym razie wczoraj musieliśmy z żoną ponownie wybrać się na zakupy i przygotować się do wyjazdu na długi weekend do Polski. W związku z tym, że dzisiaj (31 października) w naszym landzie jest dzień świąteczny (dzień reformacji) i wszystkie sklepy są zamknięte, wczorajszy dzień był idealny na zakupy.

Musiałem dokupić olej do samochodu, płyn zimowy do spryskiwaczy (bo też nie miałem) i planuję wziąć ze sobą opony zimowe, żeby w Polsce dokonać przy okazji wymiany, bo jednak w Niemczech taka usługa wychodzi bardzo drogo, a z chęcią dam zarobić lokalnemu "oponiarzowi" w moim rodzinnym mieście.

Dzisiaj mimo święta będziemy dalej przygotowywać się na wyjazd. W sumie jeżeli chodzi o zakupy, to można podjechać do Berlina (15 km), tam już tego święta nie ma i to jest normalny dzień roboczy, tak samo jak 1 listopada.12655
Daily Activity

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 49.5 AFIT tokens for your effort in reaching 12655 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 0.61% upvote via @actifit account.
Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count and recent rewarded activity.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is now a Steem Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Vote for Actifit as a Witness
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

Kurcze ja przymrozek mam już od 4 dni, przy lesie w nocy dochodzi do -5 , brrr ale fajnie :) Pozdrawiam