Все що Ви маєте знати про Mainframe

Для початку давайте розберемося, що це за проект і які нагальні проблеми він вирішує, яка команда стоїть за проектом, а потім зробимо висновки, наскільки він важливий для нас.

Why does Mainframe and its mission matter to you?

1_PikU7kveocIos6tMiJkztg.png

Вступ

З часів свого публічного дебюту в середині 90-х років Інтернет відкрив для людства двері в нову еру інформації і технології.
Роль інтернету в житті людства важко переоцінити. Майже чотири мільярди людей використовують його сьогодні.
Зараз кожна людина, запустивши браузер, може знайти потрібну йому інформацію за лічені хвилини або використовувати потрібний йому сервіс по наданню послуг. Покупка одягу, їжі, авіаквитків, перегляд фільмів, спілкування в соц. мережах, отримання знань і багато іншого.

Чудовий успіх інтернету також викликав супутні проблеми.
Слабкі сторони існуючих інтернет-протоколів унеможливлюють забезпечення надійної мережевої безпеки:
• Наші дані можуть бути використані третіми особами для своїх корисливих цілей, що порушує благополуччя будь-якого, хто працює з цінною інформацією;
• Держава має нагляд над нашими діями в інтернеті, порушуючи наші права на недоторканність приватного життя.

Всі ці проблеми зголосився вирішити проект Mainframe

Mainframe - це комунікаційна платформа, яка забезпечує високий рівень безпеки та суверенітету користувачів. Платформа складається з різних протокольних і транспортних рівнів, стимульованих токен економікою, а також комплектів розробки програмного забезпечення (SDK), які забезпечують легку інтеграцію з різними популярними мовами, операційними системами і пристроями, а також смарт-контрактами і оракулами для обміну токенами і простотою сумісності з різними популярними блокчейнами.

Особливості:

• Конфіденційність даних: повне наскрізне і групове шифрування даних,
• Захист від нагляду: відносини учасників мережі можуть бути приховані,
• Опір цензурі: відносини прихованих вузлів запобігають блокуванню повідомлень.
Інфраструктура мейнфрейму повністю децентралізована і не потребує надання серверів для зберігання інформації.
1_5R4rBoJubarRHiMzNt8xaw.png

Протокол Mainframe ґрунтується на п'яти фундаментальних принципах:

1) Шифрування

1_3-1t442NK6eQQci0GA5AlA.png
Всі комунікації на протоколі Mainframe використовуватимуть найнадійніші стандарти в наскрізному шифруванні. Ніяка зовнішня сторона не матиме доступу до ваших повідомлень або ЗМІ.
1_M2_4s1_dIBkXqa2YC7Ifkg.png
Кожен вузол Mainframe має пов'язану з ним пару асиметричних ключів. Ці ключі використовуються для дешифрування повідомлень, призначених для цього вузла. Коли один вузол хоче відправити повідомлення іншому, він шифрує повідомлення, використовуючи відкритий ключ передбачуваного вузла-одержувача. Цей відкритий ключ може бути отриманий з попереднього обміну контактною інформацією.

2) Темна маршрутизація

1_wSXbPzeBbVeW-v9vYH7s1A.png
Мережа побудована з нуля, щоб зірвати будь-яку спробу відстеження шляху, по якому йде повідомлення. Виявлення або моніторинг навіть наявності зв'язку між сторонами фактично неможливо.
Незважаючи на використання шифрування, звичайні системи обміну повідомленнями як і раніше дозволяють зловмисникам збирати інформацію про те, хто з ким спілкується. Мейнфрейм дозволяє користувачам запобігати цьому за допомогою настроюваної темної маршрутизації.
Що це таке ? Розглянемо на яка б пояснила схемою
1_M2_4s1_dIBkXqa2YC7Ifkg.png
Нода AC відправляє пакет даних в BC з темної маршрутизацією (часткова адресація). Пакет маршрутизується до всіх вузлів з однаковими адресами, але може бути розшифрований тільки BC.

3) Cтимулювання

1_-tjrHzujgSG8SHXywmYuUA.png
Завдяки токен-економіці, мейнфрейм може адаптуватися як активна і жива мережу. Отримання заохочення у вигляді токенів MFT стимулює кожен вузол надавати пропускну здатність для ретрансляції та зберігання даних, служб даних і зберігання файлів. Кредитоспроможність кожного вузла постійно відстежується.
Однорангові вузли укладають угоду про надання послуг одна одній; в цьому випадку, надійний прийом і доставка пакетів даних. Вони відстежують, скільки трафіку вони відправили і отримали один від одного, використовуючи протокол SWAP (протокол обліку запитів на обслуговування і надання даних).
Кожен бере участь вузол в протоколі SWAP використовує cвою чек книжку для управління процесом обліку послуг і внесення коштів в контракт у вигляді токенів MFT (ERC-20 токен мережі Mainframe). Вузли публікують свої послуги і ціни, використовуючи протокол виявлення послуг. Дозволяючи вузлів узгоджувати послуги, ціни і середу обміну, неупередженість та функціональна сумісність мережі поліпшуються, а більш широке коло зацікавлених сторін має більш сильні стимули для участі.
1_PSnCyxs4zklVLA2-eZGdpQ.png
протокол виявлення використовується для визначення послуг та ставок кожного вузла

4) P2P Архітектура

1_E_PKWJtVS7RSkps5VsmMtw.png
Всі служби даних, на які покладаються додатки на мейнфрейми, поширюються в надлишкових фрагментах по всій мережі. Це усуває необхідність покладатися на вашу власну інфраструктуру або керувати нею, що ускладнює потенційним цензорам відмову в доступі.
Два аспекти, які забезпечують стійкість мережі Mainframe - розподіл і децентралізація.
Розподілені мережі сьогодні досить поширені, головним чином, у вигляді CDN (Мережі доставки контенту), де вони надають доступ до онлайн-контенту. Цей тип архітектури дозволяє мережі безперешкодно пережити втрату або атаки проти будь-якої підмножини вузлів. Розподілений характер мережі мейнфрейм означає, що учасники мережі приєднуються і йдуть, мережа має можливість рости. У міру розширення мережі збільшується кількість можливих шляхів маршрутизації між будь-якими двома вузлами, розсіювання потенційних гарячих точок і подальше зменшення загальної кількості вузлів, які можуть вплинути на здоров'я мережі. Мережевий протокол Kademlia гарантує, що вузли спробують виявити нові шляхи, коли спеціальний робочий вузол буде видалений, щоб підтримувати оптимальну оверлейну мережу.
Децентралізовані мережі за визначенням не мають центральної влади, яка може контролювати потік даних по ним. Це робить їх надзвичайно важкими для закриття потенційним противником, так як немає жодної точки відмови або поверхні атаки. Bittorrent управляє цим типом мережі, і, хоча судові накази були використані для закриття веб-сайтів, торрент-контент, основна файлообмінна мережа не могла бути ефективно зупинена.

Мережа Mainframe працює в аналогічному режимі і не залежить від того, який конкретний набір вузлів присутній або підключається в будь-який час. Ніяка сутність (навіть сам мейнфрейм) не зможе контролювати або порушувати роботу мережі. На додаток до цієї стійкої структурі мережі різні рівні обслуговування, що надаються мережею, повинні бути сконструйовані таким чином, щоб максимально зменшити залежність від певних вузлів. З цієї причини служби були розроблені з урахуванням надмірності, зберігання окремих осколків даних на декількох вузлах і призначення декількох вузлів для виконання запитаних послуг. Рівні мережевих сервісів були розроблені для підтримки розробки повністю децентралізованих додатків.
Це означає, що розробникам нашої платформи не потрібно надавати або керувати своєю власною інфраструктурою, як це потрібно для традиційної веб-служби, і споживачі не повинні довіряти третім сторонам для підтримки такої інфраструктури.
1_g0tAFQfbfbPdcAPBc9N4gg.png
Dapp на платформі Mainframe дозволяє контролювати пристрій і дані тільки користувачам, розробники ж надають тільки додаток, не маючи доступу до даних клієнтів

5) Сумісність

1_XBnra9ICeHrWGiJKDRVC3w.png
Мейнфрейм розроблений для того, щоб полегшити для будь-якої програми можливість використовувати платформу для своїх комунікаційних потреб. Команда Mainframe створить SDK (Software development kit) для роботи з кодом Mainframe на всіх популярних платформах і мовах в порядку попиту розробників. Вони також нададуть смарт-контракти для взаємодії з такими блокчейнамі як Ethereum, NEO, RSK і Tezos.

Команда

1_R1TiGLGuPKZskTRIQCRM8g.png
Mick Hagen - CEO | Twitter - 15 000 | Cайт - mickhagen.com
• Засновник Zinch - соціальна мережа, яка пов'язує студентів з коледжами, школами, аспірантура і навчанням за кордоном. 3 мільйони студентів створили профілі на сайті. В цілому на проект було зібрано 5 млн. $ Від венчурних інвесторів. На сайті Mick'а детально розписано про проект і про його еволюції. Компанія Chegg придбала Zinch восени 2011 року.
• Засновник Undrip - додаток для платформи iOS, яка відбирає контент з різних соціальних мереж (Твіттер, Інстаграм, Фейсбук). Mick сам відчував проблему зі споживанням контенту з соціальних мереж і створив додаток, яке по уподобаннями відбираємо тільки найкращий контент. Залучили коштів на 950к. $. Продукт виявився затребуваним, але не було вибухового зростання, тому через 2 роки проект закрили
• Член правління Effect.org - міжнародна некомерційна організація, яка управляє недорогими приватними школами і проводить експедиції для того, щоб дати можливість навчатися дітям з неблагополучних районів проживання.
Carl Youngblood - CTO | живий GitHub
• Працював програмістом в Boeing. В рамках проекту майбутніх бойових систем Міністерства оборони його команда відповідала за розробку і реалізацію API-інтерфейсу безпеки, який забезпечує перевірку автентичності, цілісність даних, аутентифікацію, шифрування і захист від помилок інших служб
• Старший розробник в Cisco. Працював над внутрішньою системою управління
• Працював CTO в World Table - надає прості інструменти для взаємодія з користувачами на сайті
Віце-президент і співзасновник Mormon Transhumanist Association - некомерційна організація, яка сприяє вірі в підвищенні людини за допомогою благодійного використання науки і техніки.
Brad Hagen - займається розвитком бізнесу в Mainframe.
• Співзасновник Zinch разом з Mick Hagen
• Працював Віце-президентом компанії Lendio - онлайн-сервіс, який допомагає компаніями знайти можливість заакредитувати за кілька хвилин. Займався розвитком продукту і партнерствами.
• Співзасновник Brandr - інсрументом для маркетингу. Їх софт допомагає компаніям максимізувати і збільшити вплив соціальних мереж на їх бізнес.
Matthew Larson - стратегія і розвиток бізнесу в Mainframe. Працював в компаніях на етапі стартапів, а потім ці компанії були придбані великими корпораціями: Microsoft, Motorola.
• Один з перших, хто прийшов працювати в Rhomobile (Motorola Solutions). При ньому компанія розширилася в 2 рази, збільшили дохід в 10 разів і стали лідерами галузі в крос-платформної мобільного розробки. Очолював кампанії по маркетингу і лідогенераціі, в результаті чого уклав договори з кількома компаніями з Fortune 100. Будував фінансові моделі, формував бюджети і готував фінансові документи.
• Старший менеджер в Xamarin - американська компанія в області розробки ПО для iOS, Android, Windows, Mac. Коли він прийшов в компанію, вони були ще стартапом і працювали 70 осіб, зараз 300 чоловік. Він був другою людиною в команді партнерів і вони управляли партнерською програмою близько 50 компаній. Він допоміг розширити партнерську програму до 500 компаній. У 2016 році компанію придбала Microsoft і Matthew близько 2 років трудився в Microsoft. Його метою стало вбудувати мобільні пристрої в кожне рішення Microsoft.
• Співзасновник Cryptobuzz. C 2016 року щільно цікавиться криптовалюта і вважає, що криптовалюта і криптоактиви змінять наш світ. Інвестує в проекти і не з чуток знає, що таке HODL

Едвайзери:

1_ri9-tT9awQ1oC3MBqCSAcw.png
Lars Rasmussen - співзасновник Google Wave і стартапу, який став Google Maps. Провідний інженер на сайті Workplace
George Ell - GM Yammer - компанія, що займається підтримкою та розвитком однойменної служби корпоративних соціальних мереж на основі Freemium-моделі. Заснована в 2008 році, викуплена Microsoft в 2012 році.
Andy Mcloughhlin - засновник Huddle - надійне рішення в галузі для безпечного співробітництва та управління проектами.
Sam Khavari - проектувальник в Zimbra - програмний продукт для автоматизації спільної діяльності робочих груп. У вересні 2007 року компанія була куплена Yahoo !, а в січні 2010 VMware оголосила про покупку у компанії Yahoo підрозділи Zimbra
Hoa Viet Dinh - засновник Sparrow (придбаного Google) - розробка програмного забезпечення для роботи з електронною поштою для операційних систем iOS і OS X
Shreyas Doshi - менеджер продукту в Twitter

Партнери

1_P7Q8m5XDcC5dXjFOg1plaQ.png
Ці фонди також інвестували в Facebook, Square, Uber, Docker, Viv, Dollar Shave Club, Honest Company
додатки
У 2013 році вони розробили протокол електронної пошти і створили поштове додаток. 2015 і 2016 рік вони присвятили розробці поштового протоколу Spatch, так як існуючі протоколи IMAP / SMTP ненадійні.
1_7bBwHq9BFBoiYNSSEMnLyQ.png

##Поштовий клієнт
Вони працюють з децентралізованими протоколами вже 5 років, але до осені 2017 роки не могли знайти застосування своїм проектом. Вони знайомі з усіма децентралізованими протоколами з обміну повідомленнями. Така команда націлена на результат, а не на простий збір грошей. Проходячи складні інженерні завдання, вони стають все ближче і ближче до кінцевої мети: децентралізованої мережі, в яку закладена "свобода" і безпеку.

Onyx

1_RwmmmUGwD9w4C_CQzxMG8g.png
інтерфейс Onyx
Onyx - перший додаток, побудоване на Mainframe Network. На даний момент Onyx доступний на Windows, Mac, Linux. Так як додаток перше, то воно не використовує всі можливості мережі Mainframe.
У листопаді 2017-го вони показали Onyx на Devcon 3 - головна конференція розробників Ethereum Foundation. Onyx оцінили позитивно і через місяць після конференції був доступний реліз Onyx Alpha для скачування. Команда не очікувала такого відгуку, так як Onyx мав на той маленький функціонал.
На мережі Mainframe можна побудувати і інші програми:
• Для внутрішнього спілкування в компаніях, що обмінюються конфіденційною інформацією,
• Анонімний збір даних для наукових досліджень і опитувань,
• IoT додатки,
• Бот, який ретранслює інформацію для кінцевих користувачів з різних джерел.
Соціальні мережі
Telegram - 23500 передплатників. Одна з умов старту першого раунду крауд-Сейлем - 20 000 передплатників в Телеграма.
Twitter - 5000 передплатників
Medium - 1000 передплатників
Дуже органічне зростання аудиторії в соціальних мережах
Проект високо оцінений блогерами

Токенометрика:

Hard Cap = 30 000 ETH (17 400 000 $ на 21/03/2018)
Всього токенов - 10 000 000 000 MFT
1_-Y5SLaMgb1WbDkzjqYOMuw.png
розподіл токенів
Розподіл токенів для учасників пресейл: 31,25% видані будуть відразу, а потім по 6,25% щомісяця протягом 11 місяців.

Застосування токена MFT в екосистемі Mainframe:
• Стимулюють своєчасну і ефективну передачу пакетів між нодами,
• Стимулюють доставку пакетів від відправника до одержувача,
• Стимулюють надійне децентралізоване сховище файлів,
• Стимулюють надійні децентралізовані служби даних,
• Їх можна використовувати як засіб обміну в маркетплейсі Mainframe, де можна буде купувати і продавати цифрові активи.
Варто відзначити, що Mainframe це один з єдиних проектів, який дарує ком'юніті і небайдужим до проекту людям цілих 3 мільйони доларів, це один з найбільш щедрих подарунків з боку ICO проектів
Це лише може говорити нам про те, що команда не ставить для себе головним завданням зібрати якомога більше грошей.
Mainframe ставлять понад усе інші цінності- повернути свободу і право на приватне життя людям, які використовують інтернет!

Висновок:

Отже, чому ж Mainframe і його місія важливі для нас?

Для нас це важливо, тому що кожна людина в світі хоче, щоб його дані і його свобода залишалися в недоторканності.
З централізованої архітектурою завжди є ймовірність того, що витік даних або злом бази даних хакерами може загрожувати окремим життям, підприємствам, галузям і навіть країнам.
Тому Mainframe є проривний технологією, яка дозволить всім учасникам інформаційного поля тримати свої важливі дані в безпеці, а свободу - недоторканною!
#MainframeForFreedom @Mainframe_HQ!

Coin Marketplace

STEEM 0.19
TRX 0.18
JST 0.034
BTC 89118.52
ETH 3131.33
USDT 1.00
SBD 2.76