SteemBurn25+Club100 | The Diary Game 2.6.2022

in Steemit Ukraine2 years ago

Всім доброго вечора. Дивились вчора футбол? то було просто феноменально. Спочатку команди вийшли на поле і уболівальники разом з футболістами виконали в унісон гімн нашої країни, після чого пролунав стартовий свисток на почалась гра.

Я думав, що нічого гарного з того не вийде, але дуже помилився і це добре. Вже з самого старту матчу наша збірна почала пресингувати і увесь тайм не полишала спроб забити перший м'яч. І спрацювало, під кінець тайму Україна повела в рахунку на полі в Шотландії.

На початку другого тайму ми ще раз забили гол і рахунок став 0-2. Але шотландці пішли ва-банк і втрачати їм було нічого, а наші трохи підсіли і втомились. Нестача ігрової практики дала своє. Два дуже валідольних моменти коли в ворота української збірної дивом не залетів м'яч, але шотландці все ж добились свого 1-2 на табло, попереду ще 20 напружених хвилин і невідомо, чим все скінчиться.

(наші уболівальники, скрін з трансляції)

Було ще декілька дуже складних моменти, коли все могло початись спочатку а наша перевага повністю нівелюватись. Але фортуна була на нашому боці, ми витерпіли а вже на останніх секундах матчу шотландці помилились і Артем Довбик поставив крапку у цьому матчі. 1-3. Подивіться, як це було.

Отже тепер збірна України вирушить у Кардіф, де 5 червня зустрінеться у вирішальному протистоянні зі збірною Уельсу. Матч почнеться у неділю о 19-00. Якщо ми виграєм і там, то збірна України остаточно поїде на Чемпіонат світу в Катарі і зустрінеться там з найкращими.

Букмекери дають Україні більші шанси. Якшо проти Шотландії на нас коеффіцієнт був 3,6 то зараз вже шанси рівні.

Футбол закінчився пізно, ліг я спати десь о годині ночі. Встав дуже тяжко зранку, хоч футбол дивився з чаєм, а не пивом чи чимось ще. О восьмій щось остаточно прокинувся, та й сів працювати за ноут. В холодильнику знайшлися крабові палички, ну я кинув їх на хліб і вперед до праці.

В перервах спілкувався тут в коментарях та думав, що зготувати на обід. Вирішив наварити макарон собі, нічого більш смачного так і не придумав.

Не виспався, тому трохи приліг та поспав. Прокинувся десь о п'ятій, сів писати цей пост. Зараз думаю робити план, який контент публікувати тут, та в інших мережах, підготуватись до завтрашнього останнього робочого дня тижня і йти знов спати.