Рагу на мангалі 🤤

in Ukraine on Steemlast year

Привіт мої любі друзі 🤗

1000321760.jpg

На вихідних мій чоловік готував найсмачніше рагу 😁 Бо в казані на мангалі в принципі все смачніше 😂

Так вже вийшло що коли вдома чоловік готує рагу то це просто картопля з м'ясом. Не витримав шлунок сказала чоловіку що хочу рагу з великою кількістю овочей аж ніяк не одну картоплю 😬

По дорозі на дачу закупив овочей на рагу щоб задовольнити любов всього його життя, мене звісно🤣
1000321525.jpg
Морква, солодкий перець, кабачки, цибуля, помідор і звичайно ж картопля 😂 Ну і без м'яса звісно ніхто з нас жити не може 🤣

Фісташки до пива😂🍻 Пиво для настрою готувати 🍺🤣

Гаситься це все в змащеному олією казані, потім додається томатна паста, лавровий лист, пів головки часнику, зелень з городу (кріп, петрушка, зелена цибуля) і спеції на смак.
Отак виходить смакота - пальчики оближеш🤤
1000321542.jpg

1000321543.jpg

1000321553.jpg
Звісно ж без шашлику зі свинини не обійшлося 🍖
1000321540.jpg

1000321555.jpg
Танюша спочатку не хотіла їсти рагу. Думаю їй воно не дуже гарно виглядало. А як гаркнула на неї наступного ранку - скуштували. З'їла зі словами що це дуже смачно 😏

Лише мої нервові клітини поруйнувала в потім все їй вже смачно 🤣

Прийшов тато - сказала йому що їла те що він приготував і їй було дуже смачно. Татові звісно дуже приємно було. Бо тому що найпримхливіша жінка в їжі, в нашій родині, оцінила його страву 😁

Ось чому не можна одразу скуштувати, чому треба мамі виносити мозок 😳

Даринка в спеку їсть менше але її змушувати скуштувати рагу не треба. Швидше вона підірве голову кожною хвилиною словами ам ам поки готуєш 🤣 Дашеньці теж сподобалося рагу багате на овочі 😁

Ось такий допис вийшла сьогодні про смачну їжу 😁 Закінчую допис, бо через 15 хвилин вже треба йти до дитячого ортопеда. Будемо питати про діагноз і проситись на процедури в дитячій обласній лікарні 😁

ДЯКУЮ ВСІМ ЗА УВАГУ ТА ПІДТРИМКУ🫶

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! 🇺🇦

Sort:  
 last year 

Виглядає дуже смачно. А коли, це ще й приготували для тебе, це взагалі шик :)

 last year 

О так, нібито їжа наповнена коханням ❤️😊

 last year 

От згодна, на відкритому вогні це зовсім інша енергетика їжі.

 last year 

Тому і з'їли все за кілька днів 😂

 last year 

ну все, хочу їсти))
завтра таке саме зачуду))

 last year 

Ти так чудово готуєш, судячи до дописам, що я впевнена що вийде не гірше 😁🤗 Буду чекати фотографій 🤤😁

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60738.44
ETH 1602.69
USDT 1.00
SBD 0.42