Рагу на мангалі 🤤
Привіт мої любі друзі 🤗
На вихідних мій чоловік готував найсмачніше рагу 😁 Бо в казані на мангалі в принципі все смачніше 😂
Так вже вийшло що коли вдома чоловік готує рагу то це просто картопля з м'ясом. Не витримав шлунок сказала чоловіку що хочу рагу з великою кількістю овочей аж ніяк не одну картоплю 😬
По дорозі на дачу закупив овочей на рагу щоб задовольнити любов всього його життя, мене звісно🤣
Морква, солодкий перець, кабачки, цибуля, помідор і звичайно ж картопля 😂 Ну і без м'яса звісно ніхто з нас жити не може 🤣
Фісташки до пива😂🍻 Пиво для настрою готувати 🍺🤣
Гаситься це все в змащеному олією казані, потім додається томатна паста, лавровий лист, пів головки часнику, зелень з городу (кріп, петрушка, зелена цибуля) і спеції на смак.
Отак виходить смакота - пальчики оближеш🤤
Звісно ж без шашлику зі свинини не обійшлося 🍖
Танюша спочатку не хотіла їсти рагу. Думаю їй воно не дуже гарно виглядало. А як гаркнула на неї наступного ранку - скуштували. З'їла зі словами що це дуже смачно 😏
Лише мої нервові клітини поруйнувала в потім все їй вже смачно 🤣
Прийшов тато - сказала йому що їла те що він приготував і їй було дуже смачно. Татові звісно дуже приємно було. Бо тому що найпримхливіша жінка в їжі, в нашій родині, оцінила його страву 😁
Ось чому не можна одразу скуштувати, чому треба мамі виносити мозок 😳
Даринка в спеку їсть менше але її змушувати скуштувати рагу не треба. Швидше вона підірве голову кожною хвилиною словами ам ам поки готуєш 🤣 Дашеньці теж сподобалося рагу багате на овочі 😁
Ось такий допис вийшла сьогодні про смачну їжу 😁 Закінчую допис, бо через 15 хвилин вже треба йти до дитячого ортопеда. Будемо питати про діагноз і проситись на процедури в дитячій обласній лікарні 😁
ДЯКУЮ ВСІМ ЗА УВАГУ ТА ПІДТРИМКУ🫶
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! 🇺🇦
Виглядає дуже смачно. А коли, це ще й приготували для тебе, це взагалі шик :)
О так, нібито їжа наповнена коханням ❤️😊
От згодна, на відкритому вогні це зовсім інша енергетика їжі.
Тому і з'їли все за кілька днів 😂
ну все, хочу їсти))
завтра таке саме зачуду))
Ти так чудово готуєш, судячи до дописам, що я впевнена що вийде не гірше 😁🤗 Буду чекати фотографій 🤤😁