Mercury Global - кратко представяне на български
Казвам се Христо Тошков. Днес започнах своя път в Mercury Global (Меркурий Глобал). Компанията е от 5 год. на пазара и е с добра репутация. Работи в сферата на взаимоспомагателните фондове. Инвестира се в щатски долари, бинкойн, етериум и лайткойн. Начисления от 1% дневно в продължение на 300 дни. Собствен портфейл, който е процесор и обменник едновременно. Работи светкавично и е пределно изгоден.
За всеки, който желае да се включи и започне да печели ежедневно по 1%, ето моят реф. линк:
https://mercury.gl?ref=id_225543
Моят линк в Адвансд Кеш:
https://goo.gl/4XpqZN - ADVANCED CASH
Моят линк в Койнпеймънтс:
https://goo.gl/tFmzuq - COINPAYMENTS
Благодаря за интереса и вниманието!
▶️ DTube
▶️ IPFS
Благодаря
Ице вече не вярвам на такива сайтове , но ти си знаеш
Ох, и аз така му се кумя от месеци, а Лазарин, спонсорът ми, вече прави по 10 бона на месец! Така бях и със Скай Уей, чудих се сигурно година. Сега съм най-доволният човек на света. Нали знаеш, трябва да се изградят 4-5 потока на доход. Оттам нататък, вече дори един проект да се провали, остават ти 3-4 и твоето финансово положение страда за кратко.
👍
За инвест сайт стои добре. Успех!
Интересно
И аз съм вътре от скоро,но ме притеснява че е Украинска и веднъж вече са спирали да работят.
От 2 месеца съм във меркурий
Успех,Ице.

Успех,Ице!То,много пъти е така,докато се накумим на някои проекти:)
Най-важното е ти да си доволен.