Арти.
Всім привіт.
Я створила деяку кількість артів та маю намір поділитися результатами.
Почну з тих зображень, на які надихнула "Спляча красуня".
Ліки від усього — це Солона вода: піт, сльози та море.
(Ісак Дайнесен)
Per aspera ad astra…
«Крізь терни до зірок»…
Так вийшло, що в мене дуже багато зображень на цю тему…
І кожне для мене особливе. Зроблене з любовʼю.
Як не додати арт де мала бути прялка, а генератор зробив замість неї ВІЗ, ще й літаючий.
Деякі арти з "Сонею", залишу на наступні дописи. Інакше цей - повністю з них складатиметься.
Покуда осень ваш пожар не укротила,
Кружитесь, хрупкие листы!
Последняя стрела поблекшего светила,
Меня, пронзив, разбудишь ты.
Поль Валері.
Далі - про вогонь 🔥
Вийшло неймовірно яскраво.
Про кров та попіл - буде наступного разу.
До нових зустрічей.
Дуже гарна підбірка генерацій, та найбільше сподобався вірш.
Дуже гарно сказана одна з найкращих істин - "лови момент"
Дуже сумна істина. На розбитому кораблі далеко не за пливеш.
Навіть страшно питати... це ти зараз за вік?😅🫣
Так. Про нього

Тю... Ну ти того... Заспокоювати тебе чи ні?
Який вік. Глянь он на Трампа - далеко не молодий дідусь а таке моче. Якщо не помиляюсь ми приблизного одного віку, тому можу сміливо сказати ти ще ОГО-ГО!!! (Принаймні я себе таким рахую 😎😅😂
Та ні. Я молодше :-D
Ага аж на цілих ... і в самий перед роковий момент все ж таки спрацювали гальма 😅🤣
😂😂😂 коли мені було за день - 20, я всерівно казала мені 19. В таких справах навіть день, працює як рік. Тільки не засмучуйся що на твоєму годиннику більше на одну цифру 😅
І не ображайся :) чому б не бути щедрим до ближнього і не дати йому трішки потішитися тим, що він на пів року молодший. :)
В мене є шикарний секрет, який здатний не тільки полагодити твій корабель а й забезпечити йому далеке та щасливе плавання.
Правда він настільки простий і банальний, що ти можеш не сприйняяти його серйозно... Ну, тут спава твоя, вирішуй сама вірити мені чи ні...
І так, секрет - постав якість та тривалість сну на 2 місце в списку приіоритетів в своєму житті (на першому, апріорі, - здоров'я та захист своєї родини)
Будь-ласка ☺ Сподіваюсь послухаєшься... Добраніч.
Щось я згадую такий кухонний агрегат як - машинка для нарізання лапші. Хочеш щоб моє життя пройшло сумно й марно ? Ні. Я буду робити все - що мені заманеться🤣🤣🤣🤣
Їсти нутеллу ложками, запивати її кавою налитою в двох літрову банку, смалити цигарки, не спати по ночам і робити все, що мені схочеться.
Життя твоє - вирішувати тобі. Сприймай як знаєш. Та якщо для тебе важливо тверезо мислити (ой, а думати ти по ходу любиш), то найкраще це виходить після того як добре виспався 🤪
Звісно, у всіх правилах є виключення... Та коли не має більш цікавих чи приємних можливостей як провести час - я обераю сон, а то і так, щось розслабився, весь режим псу під хвіст.
Я мало про що можу говорити із 100% впевненістю, та про важливість сну я говорю із 1000% впевненістю.
Отак от, ти їм секрети розкривай а вони тебе пиздоболом обзивають (це я про машину з лапшою)😅 Піду з горя спати, може в ночі насниться Есмиральда 🤩
Я не називала тебе 3.14зда⚽️ом
Але не вірю що якщо спатиму, а я сплю більше ніж ти то мій титанік стане аполоном що полетить у космос.
Зате встигне провести на кілька десятків чи стонів більше навколо-світових ресів і менше треба буде перейматичь через ремонт🤣😅
Не люблю ремонтувати - утилізую. 😂😆😆
Цікава обписка.
Дуже гарно. Все ж такі ШІ це необмежені можливості для творчості
Так. Виходить неймовірно. І можна втілити майже будь яку задумку.
Гарнючі арти, Наташ!) Дуже сподобалися з дартс і пляжні)
Над цими словами задумався 😁
Сподобались і мені вони… море точно лікує - повертає радість до життя, якщо втрачаєш…
Та море дарує радість у будь-якому випадку, навіть коли все норм :)