The Diary Game : 23/07/2022 : Субота як суботаsteemCreated with Sketch.

in Steemit Ukraine3 years ago (edited)

Одразу до суті... Хоча. Привіт👋

Буду вичавлювати із себе позитив (якщо він ще бодай десь залишився).

Заворушився "Наш Формат", уявляєте? Написали, щоб надала їм "коротку довідку про авторку". Хочуть скласти список всіх виданих і невиданих рукописів (у вигляді каталогу англійською), і запропонувати перекласти ті рукописи і видати іноземним видавництвам. Логічно, увага до українського продукту в світі трохи зросла. Це приємно. Гарантій ніяких нема, що мій рукопис оберуть. Але все одно – принаймні, щось робиться, а не стоїть на місці.

Скретчила карту Європи, яку мені подарувала в п'ятницю Оксана. Трохи розслабило мозок. Дрібна моторика рук корисна. Стружку згорнула на назву країни-терориста. Так було комфортно не бачили слово russia... Але коли стружку все ж струсила в сміття (із самобичуванням, бо це не надто екологічно), то зрозуміло, що не хочу ані на грам бачити в своїй квартирі на стіні ні слово belarus, ні russia. Це надто противно і боляче. Тому скрутила скретч-карту назад у тубус, і поклала кудись глибоко у шафу.

IMG_20220723_232010_989.jpg

Дивилася серіал, і намагалася за розрахунками головної героїні дізнатися її зарплатню. Так зрозуміла, що отримувала вона $40000 на рік, отже, $3333 на місяць. Непогано для 2011 року і посади молодшого юриста. Наприклад, я теж у 2011 році працювала саме молодшим юристом, і в непоганій київській фірмі. Моя зарплата складала 3500 гривень / місяць. Якщо підняти тодішній курс долара, то я отримувала $437,5. Хріново, що ж тут скажеш. Цього майже не вистачало на життя – раз на 2-3 місяці батьки щось підкидали, аби я не здохла з голоду. Найбільша стаття розходів тоді – оренда кімнати ($135-150).

20220723_234833.jpg
Кадр з фільму The Good Wife

Таким чином, бути молодшим юристом в Чикаґо куди краще, ніж у Києві. На превеликий жаль.

Консьєржка вчора мене покликала, коли я виходила в магазин:
Чекайте, вам повідомлення, – вручила мені папірець, де написано, що на пошті мене чекає рекомендований лист від... Департаменту патрульної поліції. Пішла я отримувати. Дорогою думаю, що там могло б бути. Гм.

Працівниця на пошті така:
О, "вітаю", це вам штраф прислали, вони тільки штрафи і шлють.

Тю, думаю, який ще штраф, за що? Перейшла дорогу на червоне світло? Відкрила конверт, а там персональний лист з повідомленням, що колективну скаргу на МАФ на в'їзді в ЖК нашого селища розглянуто, і власника МАФу зобов'язано його демонтувати. Нічого собі, цілий паперовий лист, а я то всього плюсик у фейсбуці поставила, що проти МАФу)))

20220723_220749.jpg

Такі пироги.

Sort:  

Бажаю, щоб твій рукопис обрали!!!

 3 years ago 

дякую, дорога, це була б моя персональна перемога на літературному фронті)))

УСПІХУ!!!

 3 years ago 

Шо за маф? Що там продавали?

 3 years ago 

Ше нічого, його тільки змонтували, як ми поскаржилися. Він закриває видимість при виїзді з ЖК, порушуючи ПДР

 3 years ago 

а, зрозуміло

Певно на заході ще довго зп будуть більші, ніж у нас, хоча може и чудо яке трапиться)

Успіхів вам з рукописом :) 🍀

 3 years ago 

Дякую☀️

Може статися чудо, візьмуть в ЄС, і всі-всі ціни різко підскочать, тож і зарплати будуть змушені підтягнутися, гггг

Аби взяли, треба дотиснути!)
Ціни так, дуже швидко підскочать, аби тільки зп за ними не відставали 😁

 3 years ago 

оце зловила себе на думці, що не знаю, ким Ви працюєте🙊

Я секретний агент, що здійснює підривну діяльность в кублі ворога на Ютубі і виконує завдання по демотивації і пригніченню бойового духу ворожих елементів 🕵️
Жартую 😁 Але не про війну в коментах )
Ким я тільки не працював, але майже завжди то самозайнятість. В ідеалі дорости до своєї справи) А поки що вивчаю крипто ринок і вчусь на ньому працювати, в інший же час я просто онлайн торговець, тут купив - там продав))

 3 years ago 

Ага, дауншифтер?) Загадкове слово, яке я лише недавно вивчила🙃
Нехай все вийде і з торгівлею, і з бізнесом! А воно мусить вийти, Ви дуже позитивний тому що🤗

Ахах, ну, дауншифтер поняття дуже обширне, цим словом можна назвати і ідейного бомжа, і мільйонера, що злиняв подалі від цивілізації)) Я б не сказав, що я мрію про життя у лісі, ну хіба що на пару днів в виді відпочинку чи якогось екстрим туру з виживання, де треба жерти те, що сам знайшов чи піймав: жаб, жуків, рибу 😅
А самозайнятість мені подобається своєю свободою, робиш що хочеш, хоча тут і мінуси є, але вони в кожній справі існують)

Дякую за побажання! 😁 Обов'язково вийде, бо ми не здаємось! Ніколи!)
Ви, взагалі, теж позитивна людина, як і всі ваші наміри, тому у Вас теж все вийде! :)

 3 years ago 

Тьху, дропшипер🤣 звиняйте, щось в голові все перемішалося😅

 3 years ago 

Ну ти порівняла, відволіклася 🤣. На заході рівень життя та і зарплати інші.

 3 years ago 

Але треба діяти, щоб і в нас вже був норм, ну. Ми ж чудова країна

Coin Marketplace

STEEM 0.09
TRX 0.31
JST 0.031
BTC 106950.07
ETH 3874.68
USDT 1.00
SBD 0.59