День прям бінго…
І ніт, це не про позитив.
Почала я з того, що зранку встромила ніж в долоню. На щастя не дуже сильно, але неприємно. Потім ніби все налагодилося, мені вдалося якось перемотати руку і я навіть доволі продуктивно попрацювала у дворі, навела лад на частині території. Це дуже позитивно, бо цей безлад мене вже пригнічує.
Але наступною неприємністю стало те, що я запізнилася на лекцію. Ну, просто переплутала час...Не смертельно, але зазвичай у мене такого не буває.
Закінчила лекцію, думала продовжити прибирання. Вмикаю свою шайтан-машину (подрібнювати гілок) – а вона не вмикається! Що за хрінь! Виявилося - нема світла. Але найгірше - що в гаражі і підсобці - є. Чому найгірше - тому що значить проблема десь в будинку. І як це виправити я й гадки не маю...
Ну що... знайшла подовжувач, увімкнула холодильник з підробки, зарядила станцію. Завтра буду думати, що з цим робити. А що робити... треба шукати електрика. А де його шукати?(
Холодильник , щоб підключити, треба було пересунути. В результаті я зробила невеличку перестановку на кухні ... і виявила наступну проблему - під підлогою потікла труба. Ну от що за день?!
Думаю, краще мені до кінця доби взагалі не рухатися і не брати в руки колючі і ріжучі предмети, бо сьогодні явно не мій день!

Слухай, тоді треба, щоб подруга дзвонила кожні півгодини і питала, як там справи.)) Добре, що все так скінчилося. Електрика — можеш в місцевому чаті попитати. 100% підскажуть.
Thank you for the support @steemcurator05
Колись ці дні були травневими святами, Офіційними вихідними, коли всі місцяни збиралися на природу, шашлики. А, тут так:(
Надіюсь електрик швидко знайдеться і все виправить, тримайте нас в курсі справ. Бажаю гарного дня. 🌞🌞🌞🌞
Дякую, сонечко 🤗 Парадокс утому, що я при всієї своєї виживаємості в критичних умовах абсолютно безпорадна в побутових питаннях нормального життя 😂 Буде намагатись зʼясувати, як все це вирішується
Якщо чесно, я рада, що Ви не полізли до електрики, це - небезпечно і хай цим займаються професіонали. 🥰
Я би може і полізла, але, на щастя, я не знаю куди 😂
День прям насичений був на неприємні моменти
Та якось так